Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dertli kameraman

Laorx

Öne çıkan mesajlar

böyle şarkıyla "giriş" yapıyorlarsa her şey müstahak.
o fişeklerin önceden hazır olması gerektiği, "bir şirinlik yapayım" diye tam giriş sırasında poposunu dikerek yakması, kameramanların çöpçü gibi "laaayn, hooop, bürrst" diye anırması, gelinle damatın kırmızı ışıkta beklemesi...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

böyle şarkıyla "giriş" yapıyorlarsa her şey müstahak.

la herkes senin hoşlandığın zevk aldığın şeylere göremi hareket etmesi lazım onu anlamadım
eğer öyle bişi olsa dünyada milyar tane bonec olurdu
pc başından kalkmayıp millete oyun kolkesiyonunun fotosonu çekip artislik yapan
o adamlarda ondan hoşlanıyo sanane bundan
arızamısın nesin hey allam
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar kişi şarkıyı eleştirirken tutup bir tek bana kafayı takman epic fail olmuş.
Koleksiyon yapmakla şarkıyı eleştirmeyi bağdaştırmak ayrı bir faillik konusu.
Oyun koleksiyonu meselesinde sana zararı dokunan bir şey mi var merak ettim. Herkes koleksiyon yapabilir, hatta normal bir insanın hobisi olur. Kimisi pul koleksiyonu yapar kimisi kalem. Ben de oyun koleksiyonu yapıyorum, anormal bir tarafını da göremiyorum. Bir aralar anahtar koleksiyonu yapıyordum, eski anahtarlarımı bulursam devam etmeyi de düşünüyorum.
Abuk sabuk dota maceralarını anlatma hakkın varsa kermit, benim de koleksiyon hadiselerimi anlatma hakkım var.

Şarkıya gelirsem illa herkes benim zevkim olacak diye kural yok elbette ama videoyu izlemediysen yazdıklarım sana çok tuhaf gelmiştir evet mümkün.

Onun dışında düğünümü cenaze marşıyla, cenazemi de düğün marşıyla yapacam ben. çok zevkli bir adamım. plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...