Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Power Rangers

Cd-

Öne çıkan mesajlar

said:
Infernal_Reborn, 11 Temmuz 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
ehe geçen sene bi topicte regulus la küçükken kimberly ye aşık olduğumuzu söylemiştik. (sonra da taşladılar zaten bizi :D)

Neaay sizdemi!!!! :)[signature][hline]Kido Süt ve Lahmacunları
Damak zevkinize göre...
MMMMm Nefissss.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa o güç kristallerini uldular ben sinir olmaya başlamıştım hafiften. Gold Ranger geldikten sonra iyice sinir oldum. Favori karakterimi çıkarttılar çünkü diziden. (Billy :)) Hemde aşık olduğu için :( Ama eski oyunculardan biri geldi o ayrı. (Gerçi Aisha vardı. O gelse daha iyiydi ama. Aisha adını hatırlayan var mı? İlk o zaman duymuştum. Hala bir tek o zaman duydum)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

biz okulda 'ben kırmızı rangerım kaptanım hüleayn' die kavga ederdik. psikopattık biraz 2. yada 3. sınıftayken. ben siyah ranger dım zack ti adamın ismi. yaratığının adını çok iyi hatırlıyom: hostedon! (böle diyodu dublaj yapan ama başka bişi olması mümkündür)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 12 Temmuz 2004 22:21 tarihinde demiş ki:
biz okulda 'ben kırmızı rangerım kaptanım hüleayn' die kavga ederdik. psikopattık biraz 2. yada 3. sınıftayken. ben siyah ranger dım zack ti adamın ismi. yaratığının adını çok iyi hatırlıyom: hostedon! (böle diyodu dublaj yapan ama başka bişi olması mümkündür)

aynen[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
God, it feels like it only rains on me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 12 Temmuz 2004 16:58 tarihinde demiş ki:
said:
Infernal_Reborn, 11 Temmuz 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
ehe geçen sene bi topicte regulus la küçükken kimberly ye aşık olduğumuzu söylemiştik. (sonra da taşladılar zaten bizi :D)

Neaay sizdemi!!!! :)

evet naaparsın çocukluk işte :utaniem:[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 12 Temmuz 2004 13:29 tarihinde demiş ki:
oha olaya bak amma fanı varmışda haberimiz yok. bende izleerdim valla böyle go gog powerrangger dı dı dırrıı diye başlıyodu ehe.

power rangerstan sonra x-men vardı, e power rangers izlerdik o vesileyle..
yoksa bana ne power rangerstan, kapı gibi x-men var :-P[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
sLog, 11 Temmuz 2004 18:43 tarihinde demiş ki:
ne takip ederdim war ya. okuldan gelir gelmez anında açardım..
bunlardan 2si birbirine aşıktı falan galba. :P
daha sora bunalr iyce irençleşti yok kurbağa falan çıktı ortaya.. ama ilk zamanları baya güzeldi

katılıyorum..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Sosyal ağlarda paylaş

walla oyuncakları vardı belindeki düğmeye basınca kafası dönerdi. bu arada zaten power rangers'ı xmen vesilesiyle tanımıştım, xmen izliyicem diye açmıştım bi baktım bu çıktı.[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde yaş farkı var birazcık çünkü power rangers küçük çocukluğuma denk gelmemişti, yayına ilk girdiği vakitler bile "ne saçmasalak dizi bu böyle" deyip izlememiştim.. :)

dünyayı kurtaran adam'ı araklayıp dizi yapmışlar lol[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende 12 yaşındaydım izlerken. Ama favorimdi işte. Kişiye göre değişiyor eğlence kavramı. Bende animeleri pek fazla sevmem. herkese göre başka durum :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...