Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Saboteur

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

İkinci denememde patch oldu ve 4 saattir oynuyorum.Kötü diyenler kusura bakmasında kaç dakika oynamıslar merak ediyorum. MGS serisinden sonra izlerken en cok hosnut oldugum 2. oyun sinematik açısından. Resmen hd bir ekran kartı ve 22' ekranla film izler gibi oynuyorum ve oyun gayet basarılıymıs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
oyun çok leş geldi bana.

sıka sıka ilerlemeli demiştim kardeşim oynarken görünce..

öle!

bi de mission geyikleri çok terane. ne nereye gideceğim belli ne de başka bi bok.. save desen o da boktan. can sıkıntısından eiffel'i falan temizledim..

ciddi gizli olacak şekilde oynarsanız cüneyt arkın mode on oluyor. çünkü adamlar feci salak, bindiğiniz araçlar patlamıyor, cephane sıkıntısı yok ve iki dakika dinlendikten sonra 200mermi yiyebilecek güçte oluyorsunuz.. :/

meh..

daha zor bişiler oynamayı seviyorsanız çok sıkıcı ve bayık bir oyun bu kısaca.. gta'nın herhangi bir oyunu da şehir olarak daha mutlu edicektir..

araç dinamiklerine girmek bile hata.. damage falan dahi yok.

gizlilik değil yalnız oyun. action da değil.

ikinci dünya savaşı fransasında geçen 3d silahlı platform..

sıka sıka ilerliyorsun işte. memati! resistance ı topla!
Sosyal ağlarda paylaş

ehh..

yok sene olmuş 2010 sen konuyu becerememişsin, yeni oyun yapamamışsın.. ok anlarım..

ama bölüm içinde sorun yaşıyorsam bol bol o firma cidden kapanmayı hakketmiştir.

hani iyi ki pandemic gitmiş be dedim oynarken.

bölüm şu mozole'den tabutu alma bölümü.. habire bi tarafında sorun çıkıyor bölümün. ya en sonunda o resistance'ın amcalara ambush kurduğu kısımda ya da mozole içinde.

normal oynanış: kzın arkasından çatlaktan gir, nazi'yi öldür. üniformayı al. giy, içeri sız.. tamam mı? tamam.. devamında kamyon ile kaç. devamında resistance ile yeterli kill sayısıma ulaş..

ama olmuyor. paso sorun çıkıyor.
o kadar bayık ki oyun o ilk kamuflajla içeri girme yerine araçla kapıdan dalıyorum. mozole içine atlıyorum direk.. adamlar ateş ederken. tamam mı? tamam..

içeri giriyorum işte, amcalar "ahanda bu o mu? evet evet bu o!" diyorlar ve artık rezil kabul edilen "onun ne olduğunu söylerim ama sonra seni vurmam gerekir!!!" geyiğini de yapmayı unutmuyorlar..

her neyse, odaya girmeden tak tak tabanca ile içeriyi temizliyoruz.. fısttıııık.. bitti di mi?

yok..

cık..

niye?

bilmem ama öle. içeride kimse yok ama bölüm devam etmiyor. geri dön, merdivenlerden çık.. orada adamları öldür.. yeniden mozoleye gir.

cık..

olmuyor..

e ya resistance kısmında sorun çıkartırsın, ya da mozole de..

sevgilerimi iletiyorum pandemic games. tarihin tozlu sayfaları arasında kaybolman haklı bir olaymış gerçekten..
Sosyal ağlarda paylaş

1. oyun çok kolay.
2. oyunda öle salak bi bug var ki görev ortasında görev gidiveriyor.. misal nüke. bilim adamını alıyorum trenden. arabaya biniyoruz veee...

evet adamı götüreceğim hiç bi yer yok..

hmm..

random bütün hq'ları deniyoruz ama cıks..

ama net.ten buldum çözümünü.. böle olur olmaz anında son checkpoint'ten load edip öle oynuyoruz..

az önce de araba yarışı kısmını oynadım gene.. ki araba yarışını araba "yarış"ı olmadan yapmış adamlar.. çok sıradan bi sürüşle bile birinci gelmeni sağlayacak bir "yarış"

bildiğin durdum.. sonra yeniden az bastım ve birinci geliverdim.. herhalde birinci gelmemeyi başaran bile yoktur..

yapmayın abi böle bug manyağı, rezil ve klişelerle dolu oyunlar.. ara sahneler o kadar sıkıcı ki.. paso enter'a basıyorum..

ha bi de şey var. şu kamyon arkasında kızı kurtardığımız bölümde uyduruk konu gereği salak şoför aracı kaldıramıyor, paso duruyor falan..

hah! oralarda taramalı kamyonun arkasında belli açılara ateş edemiyor ya.. E'ye basıyoruz taramalıdan çıkalım da kamyonun kasası üzerinde iken sağa ve sol cenahlara biz ateş edelim diye..

veee.. adamımız kamyondan iniyor, kamyon kayboluyor!!! kız arkamızda, sürücü arkamızda.. biz önde.. ve hepimiz yaya!!

e bravo arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen betasını falan mı buldun ne yaptın anlamadım da dediğin hiç bir bug başıma gelmedi yahu.
Beni irite eden naziler düdüklenince kırmızı alandan çıktığınız an yanınıza hiç bir şey olmamış gibi gelmeleri saf saf. Çok kolay kaçmak etmek.
Vandallık yapıyorum da Red Faction'dan sonra çok sığ geliyor bunun vandallığı ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...