Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allahsız mısınız lan

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

valla lan içimi okumuşsun
günlerdir proje çizmekten anam ağladı
otoketle çizsem 35 kere yapardım baştan bu kadar şeyi. çiziyosun bi de hoca alıo kalemi olmamış diye düzeltio. lan ben incik incik yaptım onları saatlerce niçin o parmak kadar ucu olan kalemle girişiyosun projeme. neddeeeen nedeeeeeeeeennnn
t cetveli kayar aydinger yırtılır rapido sıçrar ceza gibi
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

lam catia ile çizim yapan adam t cetvelinin anasını ağlatır bence..

hafiften onu bile yapıyorum dayı da, catiayı laptop çantanda her yere götürebilirsin, ama t cetvelini sorunsuz bi şekilde taşıma şekli yok

@pekaziz

abi abim de 2 yıl önce mezun oldu makine mühendisliğinden, baltalı ilah mısınız siz ahasfdafgs
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

catia diye çizim programı var dünya üstünde, hadi geçtim otoket var, var oğlu var lan, t cetveli ne olm 21. yy'da. Ölçülendirme ne ya, otomatik oluyo o işler artık.

elle cizmeden teknik resmi ogrenemezsin,cad programları sadece zamandan kazanmana yardımcı olur,elbet bir proje cizerken otur elle ciz demezler sana ama okulda ders olarak cizim dersi degil teknik resim alıyorsun bu yuzden t cetveli,gonye,acıolcer,pergel kullanman gerek
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

SeaGle said:

catia diye çizim programı var dünya üstünde, hadi geçtim otoket var, var oğlu var lan, t cetveli ne olm 21. yy'da. Ölçülendirme ne ya, otomatik oluyo o işler artık.

elle cizmeden teknik resmi ogrenemezsin,cad programları sadece zamandan kazanmana yardımcı olur,elbet bir proje cizerken otur elle ciz demezler sana ama okulda ders olarak cizim dersi degil teknik resim alıyorsun bu yuzden t cetveli,gonye,acıolcer,pergel kullanman gerek

aslında evet, yani teknik resim çizmek için t cetvelini bu yıldan sonra bidaha kullanmayacağım belki ama teknik resim okumayı bu dersle öğreniyorum, farkındayım

da, dayı, t cetveli taşınmıyor, illallah
Sosyal ağlarda paylaş

T cetveli zaten resmen kitle imha silahı. Otobüse bi biniyosun, 10 kişi göz oyulması tehlikesi geçiriyo, 20 kişi böğründen dürtülüyo, 45 kişi boynuna doğru savrulan cetvel sapından ucu ucuna sıyrılıyo.
Bi de bu T cetveli taşıyıcılarından onlarcasının dolaştığını düşünün...
Bundan çok feci korku filmi senaryosu olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

T cetveli zaten resmen kitle imha silahı. Otobüse bi biniyosun, 10 kişi göz oyulması tehlikesi geçiriyo, 20 kişi böğründen dürtülüyo, 45 kişi boynuna doğru savrulan cetvel sapından ucu ucuna sıyrılıyo.
Bi de bu T cetveli taşıyıcılarından onlarcasının dolaştığını düşünün...
Bundan çok feci korku filmi senaryosu olur aslında.

geçen bi eleman sınıftaki hepi topu 3 kızdan birinin böğrüne soktu yanlışlıkla, tabi benim ilgimi çekmiyorlar da, ilgilenen erkekler üzüldü tabi 2 tane kalınca

gay değilim sevgilim var ondan ilgimi çekmiyor lan adhfd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...