Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna Geri Dönmek

Golden Virginia

Öne çıkan mesajlar

Selamlar

Şimdi ben eskiden hardcore olarak oynayan manyak bir tiptim, ulduar çıkana kadar haftada 6 gün raid fln yapıyordum. Ulduar çıkmaya vakit, oyunu bıraktım iş nedeniyle.

Şimdi tekrardan döneyim diyorum, sıfırdan priest kasasım var. Lakin, oyun bitmiş Arthas babayı gg etme vakti bile gelmiş. Sıfırdan kassam karakter çok mu ezik kalır, trade channelda adam arayan guildlere girmek istemiyorum açıkçası.

Oyuna şimdi dönsem pve açısından zevk alabilir miyim, yoksa yeni expansionu mu bekliym ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aynı durumdayım bir nevi ve şu anki zamanı aslında yeni expansiona istediğin karakteri hazırlamak için en iyi dönem olarak nitelendiriyorum.

Haftada 6 gün raid yapan bir guilde girmen çok zor olur eğer tanıdık falan yoksa. Girsen bile Icecrown'da spot bulamazsın.

Yeni karakteri zevk için istiyorsan kas, yoksa orta ekipmanlı bir karakter satın al, onu geliştir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence kas :) kasmakta çok kolay gearlanmakta ! zaten sadee heroic leri yapsan epic achievement i alıcak kadar badge ile gear topluyorsun ,voa 10-25 yaparsın haftada 1 oradanda bişiler gelir kısacası şimdi 3.3 ile triumph lar dusecek herkes 30 ile 50 badgeye full t9 olucak mutlaka yetişirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda achivment/hc boss kesip title/mount alma gibi bir derdin yoksa çoook rahat her raidi puglar, gearlanırsın. en zorlu aşama puglara "LINK ACHI AGE SEX LOCATION OR DONT BOTHER WHISPERIN" diye spamlayan raidlere ilk girişin.

zaten 1-2 hafta içinde 3.3 patch'i gelecek. yeni 5 man instance hc 232 level item düşürecek, yani şu anki toc10 ayarında itemlar.. burayı ve toc5'i farmlayarak, üstüne topladıgın badgelerle t9 alarak çoook rahat girersin raidlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

en zorlu aşama puglara "LINK ACHI AGE SEX LOCATION OR DONT BOTHER WHISPERIN" diye spamlayan raidlere ilk girişin.

ahaha kim demişti burda , casuallar hardcorelerden daha cok elitist oldu puglarda secerken

doğru walla en zor kısmı bu kaç kere gruba girip girdiim gibi kicklendiimi bilirim
vay efendim 25k hpli tankmı olurmuş

LAN DUAL SPEC?!
BLOOD PRESENCE?
DPS GEAR?

öküzümsüler bol yani direk kickliolar efendi gibi sormak sorgulamak yok
Sosyal ağlarda paylaş

3.3 gelince hc kasip t9 seviyesinde gear yapicaksin.. eger 25 man farmlayip 10 man hm yapan bi guilde girersen orda item kastiktan sora icc25 hm yapan bi guilde gecmen rahat olur.. Ayrica 3,3 te hc yapmak coook daha hizli olucak adam beklemiyceksin resmen siraya girceksin ve run toplanip seni instance a isinliycak
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

3.3 gelince hc kasip t9 seviyesinde gear yapicaksin.. eger 25 man farmlayip 10 man hm yapan bi guilde girersen orda item kastiktan sora icc25 hm yapan bi guilde gecmen rahat olur.. Ayrica 3,3 te hc yapmak coook daha hizli olucak adam beklemiyceksin resmen siraya girceksin ve run toplanip seni instance a isinliycak

abi oha oldu oalcak blizz bnim yerime karaterimi yönetecek bot programı da yazsın

kaldı ki ben bütün şehirlerin chat oalyı birleşti diye "bu bir devrim" demiş adamım aklım çıktı şu olayı öğrenince.. instance a ışınlanmak nedir?
vanilla zamanında ne işkence çekmişiz de haberimiz yokmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi 6 aydır falan oldu bırakalı ama içimde kalmış bi ukte. Üni 7.sene olmasından dolayı hiç bi oyuna bakamıyorum ders çalışmaya çalışıyorum lakin bu aralar değişik videolar falan izlemeye başladım içimdeki şeytan ayaklandı inş. açtırmam okul bitene kadar. Okulu bi bitirdiğim gün açtırıcam eski hardcore halime dönücem bi süre ^^. Konuya gelince bencede yeni katakter kas. Oynamasamda paticik okur olarak sık sık takip ediyorum wow bölümünü ve oyun cidden çok kolaylaşmış, rahat rahat kasarsın, expde ne üzerine oynamak istiyosan ona yönelmeni tavsiye ederim. Veya kasmam ben bayarım yarısında dersen heryerde karakter satılıyor alabilirsin istediğin karakteri biraz paraya kıyıp.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl lar yükselicek ya. işte ona yakın bi zamanda aç zaten kısa sürede herkeze yetişirsin. bide yükselince max lvl, herkez gibi olursun zaten.
milletin aylarca uğraşıp aldığı itemlardan daha iyisini herhangi bir '15 tavşan kulağı getir' questinden alacağın için item derdin de olmaz. :((
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...