Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu Federasyondaki FB Antipatisi?

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:

federasyonu bırak, bir insanın yeterli seviyede akli dengesi varolduğu sürece fenerbahçeye antipati duymaması zaten imkansız. bu kadar itici bir kulüp futbol tarihinde var mıdır acaba.
beşiktaş var? çok uzağa gitmeye gerek yok.
çarşı yeterince antipatik olabiliyor istediği zaman, bu da takıma yansıyor.

ben beşiktaşın kapanmasını istiyorum, benim gibi düşünen insanlar da olduğuna eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

bence kazıma az ceza verildi

pozisyon incelenirse kazımın cürümü işlerken ki soğuk kanlılığı ve profosyonelliği gün gibi ortada,

yani adam diyor ki ben paskalya bayramına erken girmek istiyorum, yılbaşı felan var önümüzde, beni biraz tatile çıkarın...
Dostum real hıncal'da buna benzer yorum yaptı.Ciddi benziosunuz adamla.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Mumu said:

federasyonu bırak, bir insanın yeterli seviyede akli dengesi varolduğu sürece fenerbahçeye antipati duymaması zaten imkansız. bu kadar itici bir kulüp futbol tarihinde var mıdır acaba.
beşiktaş var? çok uzağa gitmeye gerek yok.
çarşı yeterince antipatik olabiliyor istediği zaman, bu da takıma yansıyor.

ben beşiktaşın kapanmasını istiyorum, benim gibi düşünen insanlar da olduğuna eminim.

bu görüşe birebir katılıyorum. içimizdeki galatasaray vs. nefreti rekabeti var ama bu beşiktaşlıların kompleksli varlığı rahatsız ediyor, iğrendiriyor adamı. sonra yok efendim Fenerbahçe elitistmiş şuymuş buymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

suBzer0 said:

Zegna said:

sevinmek icin sevmedik abiğğğğğğ ühühühü diyenlerin fenerasyon filan demesi priceless.

evet tabi :)

Kıskanıyomusun sen bizim sevgimizi? doğru söyle kıskanıyosan sana yansıtmıcaz , piskolojini bozuyo gelişimini etkiliyo olabilir çünkü...

kisisel saldirida bulunma genc, uyarıdır sana.

Genç menç noluyoruz? mesajın içeriğinde dalga unsurlarının , espiri temalarının olduğunu anlıyamayacak zihniyette olduğunu bilseydim o şekilde yazardım. Ben bu mesajı dalga unsuru olmadanda yazarım rahat ol sen , bu mesaj gibi hatta bu mesajdan çok çok daha fazla kişisel saldırı olan mesajları bulurum sana. Ayrıca sen orda sevinmek için sevmedik abiiğğğ demişsin bende bunu benim imzama yönelik kişisel saldırı olarak algılarım. Şikayet butonu , öm varsa sende bana uyarını ordan yaparsın o zaman. Burdan artislik yapıp genç menç diye yazmıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

kisisel saldırı da bulunulan mesajları sıkayet edin, tekrar soyluyorum takımınıza vs degil, size yonelik hakaretler.

onun dısında gelip o mesajına arkadasım vs dıyemı yanıt verecegim genc? once bi attigin mesaja bak, ondan sonra gel buraya savun, espiriymis yapma bana espiri mespiri.

kisiye yonelik saldırıda bulunmayın, tekrarında gonderileceksiniz yorungeye.

hangi renkleri tuttugunuz farketmez, sadece sana degil bu mesajim genel bu arada, hani ondan sonra soyleniyorsunuz zegna fenerbahceli diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...