Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu Federasyondaki FB Antipatisi?

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşım yazdıklarınla benim söylediğimin ne alakası var?Ben diyorum ki aynı pozisyon içerisinde(düşüp kalkıp değil)düşerken yaptığı için,cezası indirilmiş olabilir.Hukuksal bir durum yani.

mokoko said:

yahu aptala falan yatmıorm. carlos gayetde yugoslav faulu yaptı orda. giden adamı indirdi. hemde belkide en zararsız şekilde durdurdu adamı. gerekli olan cezayı(sarı kart) aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk kısım için yazdım ben.İkinci kısımda haklısın.Ama saygısızlık yaptı yazdık kenara diye birşey yok.

nileppezdel said:

Bilmiyorum ama hakemlere defalarca saygısızlık yaptı ve kayıtlara da alındı tabi bunlar.

Ayrıca olayın tamamen hakem ownz futbolcu durumuyla alakası var. Gidip Rüştü'ye küfretse max 2 maç ceza alacaktı. Hakeme etti üstelik iki kere etti doğal gayet 4 maç.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

kazımın 4 maç cezası iyi guzelse, keitaya 7 8 maç ceza verilmeliydi.

Ya normal pozisyonda bi yumruklaşma, hem de dünyanın ne büyük derbilerinden birinde gerilimin zirvesinde olan bişey. Dünyanın her yerinde böyle ceza çıkardı. Yok öyle 7-8 maç falan. Hakeme atsaydı öyle olurdu ancak. Sakatlamaya yönelik kasti faul dışında yumruklaşma gibi kırmızılara zaten 4'ten fazla verilmiyo ki genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Mokoko doğru söylemiş, katılıyorum.

Keita Fb maçından önce de benzer şeyler yapıyordu sahada, hakemler görmezden geliyordu. Hatta sanırım bir maç öncesiydi rakip futbolcuyu taç çizgisinin orda itip kakmıştı ve oyunla alakası falan da yoktu.

Yumruk olayında carlosun bir şey yaptığı falan da yoktu. Kimse kalkıp hafifletici sebep falan demesin çıplak yumrukla insana o şekilde vurmak tehlikeli bir şey. O adamın 3 maç alması zaten şakaydı.

Kazımın her maç bir şeyler yapması cezasının arttırılabileceği anlamına da gelmez. Kayda geçen ceza yoksa sicili tamamen temiz demektir yani fededrasyon cezayı direk küfüre vermiş. Keita nın ve kazımın cezaları karşılaştırıldığında insan doğal olarak gülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Farkındaysanız bilica da arda-cristian olayı sırasında maçtan önce ardaya bi yumruk salladı bu yüzden arda-cristian ceza bile almazken keita bilica 3 er maç aldı. Derbi olduğu zaman cezaları dengelemek için herşeyi yapıyolar.
Federasyonun fener düşmanlığı diye bi olay yok yani. Saçma da olsa federasyonun standardı bu
Olası kavgada oyuncuya yumruk = 3 maç
Hakeme 1 den fazla kere küfür =4 maç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kazım’ın disiplin kuruluna sevk gerekçeleri arasında, temsilci raporları doğrultusunda, kırmızı karttan sonra çıkış tünelini tekmeleyerek yırtmasına, Emniyet mensubu kameramanın eline vurmasına kadar tüm suç teşkil eden fiillerine yer verildi. Fenerbahçeli Kazım’ın hem iki hakeme küfür etmesi hem de temsilci raporlarında yer alması, yaklaşık en az 4 maç sahalardan uzak kalmasına yol açacak.

anlamayacak pek birşey yok herhalde. şunları yaptıysa cezası az bile.

ama itirazınız gözlemci raporunun yalan olduğuna yönelikse diyecek birşey yok onu bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...