Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müthiş, Yeni Bir Web Tabanlı Oyun

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

login ekranindaki o erkek cizimindeki six pack denemesi cok ilginc olmus asdpkas

kayit oluyorum, antalyali bir genc olarak regional bonusum var.

cok sahane gorunuyor +1 rep ^__^

WTB tutorial.. level atladim skill point gelmedi, oyle + duruyor orda kocaman.. Warning: You can't level up, It seems that you have not confirmed the activation eMail, which you received after your registration, yet.
Sosyal ağlarda paylaş

anladigim kadariyla pearl ile yapilan itemlar 1 level ileri veriyor.. yani atiyorum, level 2'de aldiginiz normal itemlar 2 yildizsa, pearl size 3 yildizlik bir opsiyon sunuyor.. bu 3 yildizlik, onceden gelen itemin aynisini level 3'de pearlsuz bir sekilde aliyorsunuz, bu da var sayimda bulunursak, en son levellarda pearl ile yapilan seylerin ortalamadan daha iyi bir ortalamaya sahip olcagi anlamina geliyor.. beklendik bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

bence şöyle oynadıkça daha çok anlıyorsun açıkcaıs misal şimdi ben 1.5 yıldılzık bir eğlence yeri yapıptım 9 level olunca 2* olanı çıktı aynı etkinlikler +1 etkinlik daha gelmiş bina şekli değişmiş o yüzden acele etmeden yavaş yavaş yapın binaları her binayı sürekli değiştirmeyin çünkü o zaman yık - yap semeriyle seksene gelecek :D

bingildak senin dediğin ise bence fark şu pearl ile 1 yıldız fazla olan itemleri daha erken yapıyorsun örn: 1* / 2* otelde 3* 1 dondormacı yapabiliyorsun 2 olunca 3,5* çıkar belki 3-4* olunca 5* çıkar ana sonuçta hepsi 5* olur bir gün ama tabii az da olsa müşteri memnuniyetini arttırıyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Uçaktan yolcu alırken yolcu değerleri git gide azalıyor ve ne kadar düşükken alabilirseniz o kadar az puan harcamış oluyorsunuz, yani düşük puanlıyken almanız önemli. Bunun dışında yolcunun üzerine tıklayınca beklentileri, cebindeki parası, ne kadar kalacağı vs. yazıyor. Bunlardan ne kadar kalcağına dikkat ederek otelinizin hiç boş kalmamasını veya bi an da boşalıp dolmasını sağlayabilirsiniz. Beklentilerinin üzerinde bazen ünlem işareti oluyor, böyle bir durumda müşterinin beklentisini karşıladığınızda ekstra deneyim puanı kazanıyorsunuz, oteliniz elveriyorsa bu tip kişileri almanızda yarar var. Eğer tek kişiyseniz uçaktan yolcu alan genellikle 7-8 civarına kadar bekleyebilirsiniz. Belli bir süre sonra alamıyorsunuz yolcuyu, genelde bu duruma geçmeden önce yanıp sönmeye başlıyorlar.

Bu da benim hotelim: Hotel Kauta Land

Bir kaç yer açtıktan sonra Salad Bar ve Beach Volley sahası ekleyeceğim. Sonra ne yaparım bilmiyorum ama bir süre kontenjan arttırma düşüncem pek yok. Havuzu biraz genişletebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...