Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Free 2 Play" dergisi yayında

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

"Sinan Akkol" said:

Epeydir heyecanlıydık. Ülkemizde, çılgın kostümleri ile sahne alan ücretsiz oyunları size tanıtacak, oyun keyfinizin her anında size eşlik edecek bir projemiz vardı. Ve işte onu ellerinizde tutuyorsunuz şimdi. Ona iyi bakın; Çünkü o salt bir dergi değil. Ülkemizdeki online oyunculuğun gelişmesi için ışık tutacak, yol gösterecek tek yayın. Oyun türleri arasında insanla en ilişkili tür olması nedeniyle ayrı bir ilgiyi hak eden Free2Play'lerin de kendine özel bir yayını olacak bundan böyle.

Uzun zamandır gizli gizli üstünde çalıştığımız, Türkiye’nin ilk gerçek online oyun dergisi Free2Play 4,5 TL fiyatıyla piyasaya çıktı! Ve ilk sayının Editörden köşesinde Faruk yukarıdaki cümlelerle merhaba diyecek sizlere. 3 ayda bir yayınlanacak olan Free2Play ’de, Türkiye’de en çok oynanan ve haliyle de “üstünde en çok oyun oynanan” oyun türü olan online oyunlar ve ağırlıklı olarak “oynaması bedava” olan online oyunlar yer alacak. Neden ağırlıklı olarak Free2Play oyunlar peki? Çünkü yaklaşık 6 milyon insanın oynamasına karşın, oynaması bedava oyuncular arasında olmaması gerektiği kadar bir iletişimsizlik, bilgi ve oyunculuk kültürü eksikliği var. Ayrıca, bu türün medyada bulduğu olumsuz imaja karşı duracak, bu oyunları severek ve ne oynadığını bilerek oynayan insanları savunacak bir mecraya ihtiyaç var.

İşte bu yüzden Free2Play Türkiye’nin ilk ve tek gerçek online oyun dergisi”

Peki bu ilk sayımızda ne var? Sürprizleri bozmak istemiyorum, ama online oyuncuların işine yarayacak 2 DVD dolusu oyun, videolar ve ilgili araçlar var... Son dönemin en popüler F2P online ve P2P online oyunları Aion Online, Runes of Magic, Silkroad Online, Metin 2, 4Story, Rappelz, Son Destan ve Warrior Epic’le ilgili merak ettiğiniz her şey… Çok özel Metin2, Runes of Magic rehberleri… Online oyunculara özel donanım bölümü… Beleş yaşam rehberi... Free2Play oyunlar konusunda Türkiye’nin önde gelen ve öncü firmaları ve kişileriyle röportajlar… Mount & Blade… Türkiye’de Free2Play oyunlar nasıl bugünlere geldi?... Silkroad Online hızlı Seviye Atlama Rehberi… Metin 2’de evlenirken nelere dikkat etmeli… Gamesultan’dan çok özel fırsatlar ve çok daha fazlası!

Eğer daha fazla bilgiye açsanız da, web sitemize de uğrayın lütfen: www.free2play.com.tr

Oyungezer ekibinden nihayet ellerimi patlayana kadar alkışlayacağım bir iş geliyor, yüreğinize sağlık diyor ve tekrar tekrar teşekkür ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

neden böle kısıtlı yapmışlar ki
f2p die

bari mmorpg dergisi yapsınalr f2p kısmı da olsun normal mmorpgler de olsun

gayet ii olurdu yani otururlardı hangi mmorpg çıkıo, çünkü adamlar dergi sahibi girerelerdi Betalara erkenden basın kontejyanından ,

tabi NDA var yazamazlar yine de de en azından hani ilk onlardan haber alabilirdi isnanalr bi şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

dergi cok kotu. tesadufen gordum aldim oyungezer ekibi diye ama cok ozensiz hazirlamislar. zaten icerik de les oyunlar. gereksiz. bi de ben seyi anlamiyorum beles oyunlar ama oynayanlar wowun 1 yillik ucretini 1 hafta da veriyorlar bi de ayligi var ben garibanim oynayamam yapiyolar. nasil bi mallik pardon celiski bu ahai
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...