Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Evrime göre tartışmalara yol açan bu "membranın" bir kaç yüzbin yıl içerisinde yok olması lazım. O zaman bütün bu dertler bitecek.

Biliyor musunuz bilmiyorum, Anadoluda millet bayağı şovunda bu işin. Gerdek gecesi çarşafını ertesi gün alıp kapıya asarlarmış bakın biz "çürük yumurta" almadık demek için.

Kimileri de kocalarına bilmem kaçıncı evlilik yıl dönümü hediyesi için "revirgination" operasyonundan geçiyormuş, maksat heyecen olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Anadoluda millet bayağı şovunda bu işin. Gerdek gecesi çarşafını ertesi gün alıp kapıya asarlarmış bakın biz "çürük yumurta" almadık demek için.

ozbeklerde de mesela gerdek gecesi butun aile buyukleri yan odada bekliyolarmis.ne kadar dogrudur bilemiyorum tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

hayir kime neden batiyor su bekaretin ameliyatla bozulma olayi onu da anlayabilmis degilim. kizlar da kiziyor, aaaa hayvan diye. caniniz mi yansin illa, onu mu istiyonuz. s/m bondage hours

Kızlar onların da çok memnun olmadıkları ama özel buldukları bölgelerini de doktorlara o şekilde elletmek istemedikleri için senin "ıyy kanlı kanlı leş, kendiniz bozun" demenden rahatsız oluyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak topicdeki insanlari soyle gruplayabiliyoruz

1: ben erkegim istedigimi yaparim. evlencegim kizi da bakire isterim.

2: ben erkegim bakir kalirim, bakire isterim

3: bakir degilim, kizin da bakire olmama hakki var.

4: bakirim, kizin bakire olmama hakki var.

4. grupda kimse yok sanirim.

*konu bekaret olmus,bazi kizlar rahatsiz olabilir bundan evet ama bu cok rahatsiz oluncak bi konu degil.
'kanli kanli" yazdigini gorunce de sanirim sinirlerini bosaltmaya firsat olarak gordu.yoksa butun konu ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

mesela arkadas her kiz dogdugunda direk bekaret zari alinsin olayina kendi kiz kardesi acisindan bakip olmaz abi demisti. anlayamadim ben bu mantigi, kiza cakmiyorlar ya?

hakkaten he sünnet düğünü gibi bekaret düğünü olsun süpermiş
çok mantıklı lan böylece ülkedeki paranoyak erkek oranı azalmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...