Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ttnetin dangalak müşteri hizmetleri

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

4 olan neti 8mbit yaptırmak için aradım 444 0 375'i.
2 kere teyit ettim ev numaramı . birini zaten müşteri hizmetleriyle konuşmak için yazıyosun telefona diğerini o soruo evet budur diyosun. ona rağmen gidip babamın adına kayıtlı olan başka bir hattı 8mbit yapmışlar. o hatta 1mbit sınırlı fln öyle önemsiz bir büro hattı. yahu 2 kere soruyosunuz nasıl gidip diğerini değiştiriyosunuz.

1 saat geçti hala 4mbit aradım bu ne dedim. e diyo 4mbit sınırsız. sonra öğrendik tabi. şimdi de diyor ki 1 ay boyunca değiştiremezsiniz o büro hattını 8mbiti ödiceniz. hemen şikayet mailı falan attık nolur acaba düzeltirler mi? kadın da işlem kaydı fln aldı şikayeti sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

gicik bir icyonetmelikleri var, dedikleri gibi 1 ay boyunca malesef degisemiyorsunuz o hatti, en azindan telefondan imkansiz.. muhattab oldugunuz herkesin yetkileri kisitli ve tatmin edici hic bir cevap veremiyorlar illa halletcem diyorsaniz ayaklarina gitmeniz gerekmekte mudur beylerin.

gecmis olsun, rezalet bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

yalan oluyor söylim. hevesini kırdım direkt ama benimde başıma buna benzer bir olay geldi.

şimdi ben 1mbit sınırsız kullanıyordum, dedim 8mbit (üzerine basa basa söylüyorum) hatta yükseltmek istiyorum. ok tamam, bla bla. işte hattınız 8mbit olacak onaylıyormusunuz dediler; evet onaylıyorum, bla bla.. sonra tamam yaptık birazdan aktif hale gelir.

telefonlar kapatıldı..

2..3..4..8..9. ^'+@½//^+~ !! saat geçti yok..!

aradım benim hattım 8bmit olacaktı ne oldu dedim? hattınız şuan 1mbit limitli dedi. oha nasıl olur, ben zaten sınırsızdım niye limitli yaptınız falan filan edalarında devam ettim, işte ses kaydını incelemeye falan aldılar (sözde) 1 ay sonra 8mbite döndürdüm tekrar. tabi o ay bide kota aşım ücreti ödemiştim, güzel bir maceraydı.

tabi ses kayıtı inceleme falan filan ankarayı bile arayıp şikayet etmeme rağmen kısacası bir bok olmadı.

allah belalarını versin, yine sinirlendim!11
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben öldürücem bu herifleri
hadi sıçtınız bari internetimi 8mbit yapın artık.

24 saat içinde yapcaz dediler 22 saat falan oldu hala 4mbit 30 kere aradım 8 gözüküo. arıza kaydı yaptılar

allahım bi de mal muamelesi yapıyolar
efendim diyorum bakın 4mbit internetim ben mal değilim dedim.

nerden anladın diyo
yahu testler var giriyorum test ediyorum
onu geçtim DL YAPIYORUM DL DİYORUM 400LE ÇEKİO DİYORUM

virüs taraması yapın diyorlar

rapidten çekiyorum diyorum 400 le çekiyor diyorum
PREMIUM ACCOUNTUNUZ YOKSA HIZLI ÇEKEMEZSİNİZ DİYOR
AFFERİM LAN BİLİYOSUN TEŞEKKÜR EDERİM

YAHU DEDİM TESTLERE GİRDİM 4000 çıkıyor diyorum

dio ki telekomun testine giriceksin
ver dedim adresini ona giriyim

girdim
kaç çıktı

1430 kbps. yani 1.4mbit falan. bunu duyunca adam arıza kaydı yaptı şimdi arıcaklarmış falan. o da bilgisayarımdan kaynaklanmıyorsa hata. 30 kere soruo biri netini mi kullanıo, yok neden böyle yavaş.

ne biliyim
bi telekomun testi böle çıkıo.
www.speedtest.net 4mbit çıkıo
diğer bütün testler de 4mbit çıkıo

bu ne ?

resmen kafayı yicem şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...