Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dargath UO

Killer

Öne çıkan mesajlar

Tüm eskileri ve yeni başlayacakları bekleriz. Gerçekten Anatoliadan sonra kaliteli bir tr server açılmadı Bu server tüm UO severlere ilaç gibi gelecektir.
oyuncuyuz.com dan hesap alıp Profilimdeki Oyunsunucuları menusunden Oyun içi hesap şifrenizi aktif ederek sunucuya baglanabilirsiniz.
IP: uo1.oyuncuyuz.com
PORT : 3300
Sosyal ağlarda paylaş

Gathering skill'i olunca çıkıyor o kontrol. Yerinde bi uygulama olmuş ama başarısız buldum. En azından çantanda veya elinde toplamak için gerekli item'ın olup olmadığı ile skill'i karşılaştırsa, veya çantaya resource girdiğinde random çıksa daha iyi olurmuş. Karakter açtım lj, carpenter kascaktım. Daha girer girmez bişi çıktı, çözene kadar canım çıktı. Değişip duruyor bir de.. Bıraktım öylece çıktım karakterden.
Sosyal ağlarda paylaş

Raincloud said:

lucky lukeyi gördüm snrm. Kurbağalara çılgın arkadaşlık teklifleri yagdırıyodu easy uo vasıtasıyla df. Ben daha kasmadım bile bişey geziyorum sdc arada girip.

Onun benim karakter olduğunu nerden biliyorsun ya :D
98.4'te bırakmıştım tame kasmayı, boşta kalınca gidip bitiriyim bari dedim. Çılgınlar gibi anlaşıyoruz kurbağalarla.. Mage'de kasıyım gidip alıcam dragonumu, atımı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...