Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior açtım iyi halt mı ettim...

raq

Öne çıkan mesajlar

Warrior'ın pvp'si şu an çok kolay. Kolay değil diyenin başka class oynamamış olması lazım.

Küçük kardeşimin 80e kastığı ve gearladığı warriorla, yanıma aldıgım deadly gearlı paladin ve full savage mavili dk'le 4/1 oranında win/loss 1500e dayadık 2 saatte diyorum.

Charge, hamstring, rend at, sonra mortal strike ve over power spamle. Geri kalanı içgüdüsel.

Spellreflect atıp kendinizi tanrı hissetmeyin bence. Hani overoıwer sürekli aktif olmasa, ha adam bekledi casta oturttu falan diyesim geliyor ama geldiği gibi bas, sonra bir daha bas bir skill.

Ay unuttum: SKILLSTOOOOOOOOOOOORRMMMM.
Sosyal ağlarda paylaş

*Spellreflect atıp kendinizi tanrı hissetmeyin bence*(Bu arada reflect oyundaki en zevkli yetenek heralde)
Phae sen taraf olmuşsun warr a karşı :)Yani ne bilim hacı 1500 ratingde de bişi belli olmaz zaten.

Bıraktım wow u ama o overpower şeysi 6 sn de bir olması lazım.Gelince bas yapmaz iyi warr,o 6 sn aralıgı takip eder op kacırmadan caste denk getirir.

Ha demeden edemicem iyi rakipler warr ı stancedance a zorlar ole 3-5 tusluk iş diil yazdıgın gibi :) hatta mage nova blink shep frostbolt atıyo sırf demek gibi baya komik (ha mage op gıcıgım magelere hehe)
(Hem wotlk un başında çerez oldular birazda onlar zevk alsın=)
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Warrior'ın pvp'si şu an çok kolay. Kolay değil diyenin başka class oynamamış olması lazım.

Küçük kardeşimin 80e kastığı ve gearladığı warriorla, yanıma aldıgım deadly gearlı paladin ve full savage mavili dk'le 4/1 oranında win/loss 1500e dayadık 2 saatte diyorum.

Charge, hamstring, rend at, sonra mortal strike ve over power spamle. Geri kalanı içgüdüsel.

Spellreflect atıp kendinizi tanrı hissetmeyin bence. Hani overoıwer sürekli aktif olmasa, ha adam bekledi casta oturttu falan diyesim geliyor ama geldiği gibi bas, sonra bir daha bas bir skill.

Ay unuttum: SKILLSTOOOOOOOOOOOORRMMMM.

şu kadarını söyleyeyim, main warrior var, alt olarak dk var. mainimle indirmesi çook zor olan disc priestleri dk ile güle oynaya indiriyorum. tek problem resto druidler oluyor dkda. o blaaadestoooooorm dediğiniz warriorlarda grim toll falan oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Onyxia 25 man'den düşen Sharpened Obsidian Edge mi ne var, geçen bir seferde bütün takımlarının hp'leri %30 altına düştü.

Her class belli bir seviyeye kadar skill ister ama biryerden sonra deneyim. Ben elime aldığım gün 1500 yapamamalıyım. Aynısı rogue'la, mage'le, yapamazsın.

Bu yani demek istediğim.

Ayrıca DK direk caster slayer bir class, onu tartışmayalım burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

çok kötü örnek olmuş yanlız o. Warriorlar sp ın pws i etkilemediği, pws i güçlendiren bir tane talent yokken bile diz bükmeden öne eğilirdi priestlere karşı

Bahs ettiğin dönemde sp yi kesebilen tek class ench shamandı yalnız. (Duel için konuşuyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

caponcu said:

*Spellreflect atıp kendinizi tanrı hissetmeyin bence*(Bu arada reflect oyundaki en zevkli yetenek heralde)
Phae sen taraf olmuşsun warr a karşı :)Yani ne bilim hacı 1500 ratingde de bişi belli olmaz zaten.

Bıraktım wow u ama o overpower şeysi 6 sn de bir olması lazım.Gelince bas yapmaz iyi warr,o 6 sn aralıgı takip eder op kacırmadan caste denk getirir.

Ha demeden edemicem iyi rakipler warr ı stancedance a zorlar ole 3-5 tusluk iş diil yazdıgın gibi :) hatta mage nova blink shep frostbolt atıyo sırf demek gibi baya komik (ha mage op gıcıgım magelere hehe)
(Hem wotlk un başında çerez oldular birazda onlar zevk alsın=)

Warrior'un spell reflect açıkken Death Grip atsam ne olur ? :D Yanlış anlamayın sakın daha önce hiç denemedim de. Gene aynı tablo mu ortaya çıkıyo yani ? normalde yanıma çekiyorum, Spell reflect açınca o mu beni yanına çekiyo ? E oda güzel öyleyse anlaştık :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...