Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman Vanishing

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Jahrein said:

1- batman karizma bi kahraman deil
2- batman'i herhangi bir süper kahraman elinin tersiyle dövebilir
3- bu yüzden batman parodileri de komik deildir!

1- batman karizmadır, ninja, dedektif, gecelerin samurayi, kara şovalye olarak takılıp sesini korkutucu bir tonda kalınlaştırarak konuşan, bir de üstüne aşırı zengin olup alemlere akan bir adam karizma olmuycak da süpermen mi olcak...
2- batman'i herhangi bir süper kahraman elinin tersiyle dövebilir, çünkü batman süpergüçlere sahip değil. ama batman'in özelliği, aklını kullanaran en üstün süpergüçlere sahip kişileri bile pataklayabilmesidir. hiç olmadı süpermeni aptal gibi gösterebilmesi de yeter.
3- parodilerin komik olup olmaması parodiyi yapan ekibe bağlıdır, batman'i sevip sevmemenin bir alakası yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Jahrein said:

1- batman karizmadır, ninja, dedektif, gecelerin samurayi, kara şovalye olarak takılıp sesini korkutucu bir tonda kalınlaştırarak konuşan, bir de üstüne aşırı zengin olup alemlere akan bir adam karizma olmuycak da süpermen mi olcak...
2- batman'i herhangi bir süper kahraman elinin tersiyle dövebilir, çünkü batman süpergüçlere sahip değil. ama batman'in özelliği, aklını kullanaran en üstün süpergüçlere sahip kişileri bile pataklayabilmesidir. hiç olmadı süpermeni aptal gibi gösterebilmesi de yeter.
3- parodilerin komik olup olmaması parodiyi yapan ekibe bağlıdır, batman'i sevip sevmemenin bir alakası yoktur.

ciddi olarak mi yazdin bunlari?
Sosyal ağlarda paylaş

valla batman zamanında supermani aikidoyla dovmus bir karakter, "gücünü kendisine karsı kullandım" diye acıklamada yapmıstır üstüne.

herkezi ve herseyi ya preptime'la yada überleet ninjalığıyla dover.
genelde herhangi bir kapışma gerek akıl oyunu olsun gerek 10 sayı sürsün gerek anlık bi combat olsun su cercevere ilerler.

kaka insan bir sekilde katakulliye getirmiştir batmanı, ve dondurma/yakma/gozcıkartma/pandik atma/bütün gothamı havaya ucurma/supermanın beynini yıkama seklindeki saldırsıyla kahramanımızın sonunu getiricektir.

Bu sırada bi anda batman fırlar ve derki yaptığım bu aletle, donmuyor/yanmıyor/gozuk cıkmıyor/pandık yemıyorum ayrıca butun gotham'ı patlamaya dayanıklı bır malzemeyerle spreyledim(gohtam city sadece boş depolardan ve boş depo üretme fabrikalarından olustuğu icin etrafta pek sprey bulasacak masum insan yoktur), ayrıca supermanın kafasınada senın planını tahmin edip alaminyum sapka taktım der ve kötü adamı yener.

Batman zamanda geri gidereken kendisi alt etmeye calısan bir dusmanına bile "ben bunun ıcın hazırlıklıydım" demiş bir süper kahramandır.

yıllar boyu, alfred ve robinle birkac duygusal anı dısında pek bir sevilecek yanıda yoktur, oldukca sığ bır karakterdir. yazardan yazara kişiliği baya değişir.

Heleki superman gibi Superkahraman dediğimiz şeyin lideri olan bir karakterle asla karşılaştırılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

abarttılar bu geyikleri.

evet herhangi süper bir kahraman batman'i kolayca dövebilir. çünkü batman'in süper güçleri yoktur. baba parası vardır. o da süper bişeydir. ama güç değildir. yani güçtür ama süper değildir. parayla adam tutabilirsiniz bu süperdir gerçi. süperdir de fantastik açıdan süper değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...