Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlardan çekinenler, güzel kız gördüm mü gidip konuşamayanlar

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah otobüs'e bindim ilk defa boş koltuk! Evet evet ilk defa zaten uyku aptallığıda var ki yer olsa da otursam diye hayal etmişim..

Kadının biri gelip dikilmez mi tepeme taciz ediyor birde beni ileri geri elini de attı omzuma gideri vardı da gerçi umrumda mı sabah sabah..

Yanımdaki öküzden bozma adam da hatunu gördü ya benim kalkıp gitmemi o kadının oturmasını istermişcesine pezvng burnuyla falan oynuyor arada bir bişiler yapıyor vay dedim senin ben..

Kalkmadım inat anasını satim kalkmadım vermedim yer vermem! Vermicem! Verdikde ne oldu he ?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Rewendor said:

"roket adam" said:

seviyeli ilişki olayını da anlayamıyorum.
seviyeli bi ilişkiye var mısın nedr yani.
seviyesiz ilişki nasıl oluyor sürekli küfür mü ediyosun karşındakine annaamadn

en güzeli işte, sekse dayalı ilişki :P

sekse dayasız ilişki mi var? 'sevişmemize gerek yok mahmut sadece koltukaltıma yüksük parmağınla arada dokun titret ben kendim şeyolurum zaten'

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

"ismail PK" said:

Bu sabah otobüs'e bindim ilk defa boş koltuk! Evet evet ilk defa zaten uyku aptallığıda var ki yer olsa da otursam diye hayal etmişim..

Kadının biri gelip dikilmez mi tepeme taciz ediyor birde beni ileri geri elini de attı omzuma gideri vardı da gerçi umrumda mı sabah sabah..

Yanımdaki öküzden bozma adam da hatunu gördü ya benim kalkıp gitmemi o kadının oturmasını istermişcesine pezvng burnuyla falan oynuyor arada bir bişiler yapıyor vay dedim senin ben..

Kalkmadım inat anasını satim kalkmadım vermedim yer vermem! Vermicem! Verdikde ne oldu he ?

ehehe otobüste falam ole tipler olur bide,yanındaki koltuk bostur normalde,sen oturmaya dogru hareket edince direk 2 koltuguda kaplar,baktı bayan geliyo hemen büzüşür,gel buraya otur hesabı,allahın apaçileri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...