Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Online

stimpak

Öne çıkan mesajlar

Craft falan yapabildiğin şeylere bak, ben 3-4 leveli sırf odun kesip o odunlarla sharpened pole yaparak aldım. İlla ki yapabildiğin birşeyler vardır, onları dene.
Combatlarla level atlamak ilk başlarda hem çok zor, hem de riskli. Brahmin'den 30 küsürlük crit yedim, anam ağladı resmen :/
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:

en kolay yoldan nasil xp kazaniriz ne yapmak lazim ufak bi guide tarzi birsey varmi aceba level 2de kaldim mal gibi geziyorum :)

- valla lvl4 e kadar o brahminlerin pisliklerini temizledim nerdeyse.aslında xpden çok para için yapmıştım en kolay para kazanma yöntemi o lvller için ve direk nakit gelio.
- sharpened pole yapma olayı en masrafsız ve en kolay yapılacak şeylerden biri ncr şehrinde ilk bölümden sonraki bölüme geçerken duvarlarla çevirli kısıma geçerken yani sağdaki ağaçlar kesilebilio şehrin içinde hem muhabbet edip hem ağaç kesip onları sharpened pole yaptım.

- maden kazıp metal parts fln yapma ama bunda sürekli hareket etmek gerektiğinden sıkıntılı biraz çok xp alamıosun

-10m pistol yapabildiğim zaman radscorpion kestim bol bol gerçi unarmded olarakta kesiosun ama heal etmen gerekio kendini sık sık daha sıkıntılı tabi

edit: o manuel de malzeme toplamak için yada craft için ne lazım yazıyor onu incele biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mermi olayı biraz gıcık, o yüzden genelde crafter bir alt açıyo herkes. Nakit para bulmak da zor, merchantlar restock olduğu anda eritiyorlar stoklarını.

Wipe gelecek deniyo, forumlara bakarsan 1 aydır falan wipe ha geldi ha gelecek diyo adamlar zaten. Keşke gelse de millet gariban gariban kasmaya çalışanların halinden anlasa.
Sosyal ağlarda paylaş

-günde 4 defa restock oluo vendorlar sanırım.benim için en iyi para kaynağı barrellardan çıkan junk ve electronic parts. bunları biriktirip bunları sonra vendora para geldiğini farkettiğinizde gidip tentten fln alıp başkası satmadan sizin satmanız lzm

basit anlamda kendi silahlarınız yapmak kurşun fln yapmak ve repair etmek için yaklaşık olarak alttakiler lazım.

90repair 80science 40outdoorsmanbide smallguns ise mesela 110 guns skilli (yanlış hatırlamıorum umarım)

rahat repair etmek için ise 125 ve üzeri lazım en az nerdeyse.
hatta 125 ile malzemeyi patlattığınız olur gene
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
SSH Tunnel + Proxifier ile girebildim Fallout Online'a.

Netekim bana baya karisik geldi her sey :) Gezdim dolandim, sonra akrep ailesinin teki beni oldurdu, haritanin diger ucunda ciktim, sonra yine oldum, bu sefer obur ucunda ciktim.

Herhangi bir sehre gitmeden bir 4-5 defa oldum, sonra da bu ne lan diyip kapattim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...