Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Online

stimpak

Öne çıkan mesajlar

Oyuna başlamayı düşünen arkadaşlar kesinlikle beni bulsun.

Başlayanlara direk 10 brahmin hide verip çadır kuruyorum.

1000 caps değerinde olduğundan ilk başlayanlar için bulunmaz fırsat.

Onun dışında level 3 olup ilk perk'ini alanlara 2000 caps, silah(skillerine göre) ve armor veriyorum.

Sadece bununla sınırlı kalmaz herzaman yardımcı olabilirim.

Şehirlerdeki pk olayı kısmen düşüşte. Steal yaparsanız yada laf dalaşına girerseniz kişinin inisiyatifine kalmış. Öldürebilir tabi.

Onun dışında normal olarak guard olmayan şehirlerde pek takılmıyoruz ama anti pklar organize olup temizliğe girişiyor bu aralar.

Adam akıllı oynarım diyen arkadaşlarla faction bile kurabiliriz. bi başlangıç base'i toplasanız 40-50k değil.
Şuan elimdeki araba (Highwayman) 70k zaten. bir iki haftada cok güzel seyler yapılabilir.

ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün ncr'de takılırken biri geldi beni hub'a bırakırmısın dedi oyuna yeni başlamış. aldım ikisini bırakırken yardım edeyim dedim muhabbet sohbet derken beraber takılmaya karar verdik. biri level 3 diğeri 5 oldu ama daha bir kere öldüler.

oda gecko'ya gittik town control'e sahip bi eleman daldı bana ee tabi bütün town da onla beraber dalınca yattım elemanlarla birlikte.

Onun dışında hub civarında güzel bi şekilde avlanıyoruz sende oraya gel hertürlü yardımcı olurum şuanki nick : gokhanz

oynadığım iki elemanda yabancı.

lilian dostum nerelerdesin sen ya :D al gatlayıcı'yıda gel wipe gelcek gibi değil uzun süre. bıg gun acıp 21 level yaptım sen düşün.
Base olayına falan gircez yakın zamanda, 30 k biriktiriyorum.
para değil gerçi ama ammo su gibi gidiyo ona yetiştiriyorum.
biliyosundur belki bankalardan faiz kalktı taklaya geldik :D

bu aralar mini event'lar yapıyolar o ayrı bi zevkliymiş kazanana power armor veriyorlar.
deli gibi savaşıyo millet armor için :D haberleşelim takılalım
Sosyal ağlarda paylaş

resimdekide benim son halim bro :D yatırımlarımı combat armor olarak yapıyorum :p ama şuan bos faction'ındayım.
nasip olursa görevlerden sonra bi kaç brotherhood armor yaptırmayı düşünüyorum . daha ikinci görevden taklaya geldim taaa navarro'ya git gas stationdaki herifle konuş diyor.

eee bos'iz diye -2000 karma var enclave'e. yolda denk gelmeme ihtimalinde olmayınca delik deşik oluyorsun :D

şimdilik karma düşene kadar göreve ara verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu resimdekilerde 2 gün önce olan mini event.

Cok eğlenceliydi naked olarak çağırdılar vault 15'e ondan sonra özel bi haritada tower defens modu gibi savunduk.

Silah ve armor olarak sınır yok bozar kullanan bile vardı.

Bide ben ilk turda caps almışım. çoğu yukarda silah kuyruğundaydı yada daha vault 15'de bekliyorlardı. 2. ve 3. tur kıyamet gibi kalabalıktı . mutant'dan cok player öldürmüşümdür rocketle :D

Sosyal ağlarda paylaş

gökhan lol napmışın üstad sen.Bende crippler açmayı düşünüyorum bi tane Yada gang leader la devammı etsemde, fast shotlı enerji pistol ilk başta güzel geliyorduda Crit daha mantıklı.big guns Gang Leader mı açsam napsam şöyle 7 karizmalısından?

Birde gatlayıcıya dün dedim galiba 3d gelmiş diye adam girmeye calıstı giremedi accountları felan kabul etmedi silinmiş olabilir mi acc ler? tekrar Dedeler diye almak istiyorum çünkü ahah :D
Sosyal ağlarda paylaş

hacım energy yerine göre iyi mesela heriflerde long range deli gibi adamı göremeden critleri gözüme gözüme gelmişti bi kaç kere.. Ee adamlar yapmış tesla armor'u öyle kaçtım :D

Ama dediğin gibi karizmatik burst ac bitane cok iyi olur cünkü şuan karizma char yok grupta. 1 adam daha geliyo taşıyamıyorum :D
hem alırız sana 3-5 mutant falan dağıtrız ortalığı ..

bende girememiştim sonradan çaktım update yapmamışım.
4-5 Günde bir ufak tefek bug giderici eklentiler geliyor yada yenilikler o yüzden güncellemek gerek..

mesela saç stili özelliği geldi keller türedi :D ben uzattım saçları :p

3D olaya daha geçilmedi uzun bi test aşamasındaymış.
Benim en eski karakterlerle girebiliyorum silinme olayı yokta 4 hafta çadıra gelmezsen siliniyo çadır o aklınızda olsun ..

kopun gelin sizsiz çekilmiyo hacım..

21 yapana kadar başlayan arkadaşlar oldu tanıştıklarım falanda çoğu ölmekten bırakıyo.. ama şimdi kontak iyi gibi radyo hattı kurduk iletişim güzel :D
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya :D hacım Nihat doğanı cripler yaptım long range

SPECIAL ŞÖYLE

5
8
4
1
7
10
6

Da oynanmıyor ya yüksek karizma açıcamda nihat doğanı silmeliyim.O isimle oynamak istiyorum cunku lol

birde büyük bir caravan savaşına denk geldim (vault patroler gecko karavan dı sanırım) deli gibi ganimet topladım :D

Yeni char yaratıyorum girecekmısın oyuna?
Sosyal ağlarda paylaş

unarmed crafter açtım bi tane... hh traiti ve hth perkleriyle gayet iyi görünüyor.
bi adamla tanışmıştım, lvl kasarken adam pistolle 8-15 arası vururken ben 15-25 arası koyuyordum. fena değil gibi hatta çok sevdim. ağız burun dağıtıyorum asdf
ama büyük sorunları da var. dibe girmen gerektiğinden çok dayak yiyosun haliyle çabucak yeri öpüyorsun. tabi pvp için başka bi karakter açıcam onu da energy kasmayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

linis diye bi herifle takılıyordum son 1 haftadır. malum siz "gel abi kasarız" diyip satışı koyduğunuz için adamla takıldım.
ama iyi oldu. faction kurduk, basei merclerle donattık. üstüne hayvan gibi kastık. hq mine falan yapıyoruz arada, şu an basede 2 brotherhood armor, 1 combat armor var ekstradan.(metal armor ve leatherları saymıyorum). lsg, minigun, imp. flamer, sniper, roket, fn fal, assault rifle vs. her türlü silahı depolayıp öküz gibi ammoda stokladık. sözde bunları birlikte yapcaktık amk
nerdesiniz lan siz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...