Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Sarisin kadin [kizkardesi arapla evlenen] buyuk ihtimalle bir kac bolum sonra jack'le irtibata gececek. cunku o araplar, bu nukleer saldirinin arkasindaki grup. George zaten birkac gunum kalmis bari patriot olayim, oyle hatirlanayim diyebilir, ki az bir ihtimal [bkz. george mason ile ilgli onceki tahminler], yada hadi kardesim ben tatile gideyim gunmu gun edeyim diyebilir. bu da az bir ihtimal. geriye her zamanki pasif george mason rutinleri kaliyor o da ctu da havali havali dolasmaktan ibaret. Son olarak birde George tony'ye dusman olabilir, cunku onu olume tony gonderdi bir sekilde.[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 29 September 2003 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

CTU nun havaya uçması renk katacak, şehirde zaten dedikodu havası var, basn işgillenmiş durumdaydı iyice karışacak. Palmer hem bunla uğraşacak hemde askercilik oynamayı seven kabine üyeleriyle - rayburn ve türevleri - arada kim ve meggie de ctu patlarken kaçmaya çalışıyordu, onlarda yaralandı. Küçük kızın babası da ortalığı karıştırdı şimdi kaos var ve polis kimi yakalarsa ctu da onu kurtaracak hal ve derman yok.
Jack tam bir ikilem yaşayacak bu pazar kinde içi içini yiyecek ctu da noldu diye?
arapla evelenecek o kızın evinde normal durum devam edecek ama abla arapları kuşkulandırmadan idare edemeyecek herhalde, 1,2 bölüm içnde ablayıda kaçırırlar gibi geliyor.

George a gelince zaten öldü ölecek bence berserk kıvamında olaya dalıp dağıtabilir, kızgınlık olmaz çünkü eğitimi vs vs ile adam ctu da yükselmiş rütbesi artmış falan. Ondan dolayı berserk ve kendini feda yoluna gidebilir.

Tabi tüm bu tahminlerin yanında kesin olan birşey varsa , koltuklara iyi yaslanın 24 ruhunu iyice hissetmeye başlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o kadının kaçtığını sanmıyorum. Çünkü planları çok yakın zamanda vermemiş olabilir.

Eğer kaçtıysa da kaçmasının çok zor olduğunu sanmıyorum. Çünkü ilk serinin sonunda kadın"eğer beni öldürürsen arkamdakilerin kim olduğunu asla öğrenemezsin" demişti. Arkasındaki grup ilk bölümdeki baba oğuldan çok çok daha güçlü bir grup. O grup önce başkan adayını öldürmek için gerekli düzenleme ve organizasyonları yaptırmıştı. Tabii ki hep gerekli şekillerde gerekli yerlerde kullanabileceği şekilde bir organşizasyondu bu. Satranç gibi taşları diziyor ve sonradan hamlelere başlıyor. O yüzden hiç bir zaman gerçek oyuncu açığa çıkmadı. Eğer bu oyuncu bu kadar güçlü ise o zman zaten o kadını kurtarabilirdi. Çok şaşırmamak lazım.
Benim tahminim kadın hala hapiste ve önümüzdeki bölümde Jack o kadını hapisten çıkaracak. Bence kadın bu bölümün iyi kadını bile olabilir. Karısını o kadının öldürdüğü bile kesin değil ki bence o öldürmedi zaten.

Dizi hakkında tek bildiğim şey Jack ölmeyecek çünkü 3. seri çekildi.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden CTUda çalışan ( hain oldugu anlaşılınca işi kalmadı tabi ) jackle kısa bi süre ilişki yaşayan hatta jackin en çok güvendigi kişiydi

ama meger bi güzel satmış bütün birimi
jackin karısınıda o öldürmüştü(jack bunu sonda yakalamıştı ama karısının öldügünü daha ogrenmemişti ogrenmiş olsa kesin öldürürdü)
kısaca ilk sezonda jacke en çok zarar veren kişiydi[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ben beklemiyordum ninayı ama olsun güzel oldu renk katıldı
en azından şimdi 1. sezondan eksik kalan bilgileri tammalamak için de biraz şansımız olabilir:)

bu arada dizi beni biraz şaşırttı ve oldukça güzel bir seyirde devam ediyor ben devamının da ilki kadar iyi oalcağını pek tahmin etmiyordum[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Nina nın iyi kadın filan olucağını hiç sanmıyorum. Arkasındaki ekip onu 1.sezonun sonunda kurtardı tekrar göreve yolladı. Ayrıca spoiler bir kanıt 24 fragmanından alınma:
Bir uçak sahnesi var. Jack: Did he tell anything? Nina: Everything der ve sorgulanan adamı öldürür.
Zaten 1.sezonda Jamie yi öldürdüğü andaki video görüntülerini izleyenler yüzündeki psikopat ifadeyi fark etmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

hani bir kizcagiz var ya riza'nin nisanlisinin ablasi, o ve babasinin konusmasindan babasinin bir sekilde olaylarla [terorist grupla] baglatisi oldugu sonucnu cikardim. adam kizina riza'yi cok daha derinlemesine arastirttigini, ancak zararsiz oldugunu ogredigini soylemisti ya bizim kizin tuttugu dedektif 1 kac saat gibi bi surede bukadar veri bulabildiyse, babasi ve tecrubeli adami da bunlari bulmustur [yada zaten biliyordur] ve gozyumuyordur. Asil yakaladigim nokta hesaplarda bir miktar paranin kayboldugunu soyledi kiz. Babasinin kizindan gizli paralari birsekilde harcadigini var sayarsak paranin gittigi yer buyuk ihtimalle terorist organizasyonunun kasasi olacaktir. Bekleyip gorecegiz..[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 06 October 2003 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senaryoda kizin iqsu cok dusuk yazilmis heralde...

- Kizim kimseye soyleme nukleer bomba patlayacak... Kac!

- Dur baba! Ben arkadasimi arayip ona bomba patlayacagini soyliim sonra da basimi bi daha derde sokayim ki sen sorunu cozmeye calisirken aklini bi de benle mesgul et...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

aptallık jack'te, o konudaki insanlar sırlarını saklarlar ama kızı o kadar laf dinlemiyor ki (daha babasının bir dediğini yaptığını göremedim) adam mecbur kaldı. ve kız buna rağmen dinlemedi. sanki megan'ın canı can da 10 milyon insanın canı patlıcan.. :-p ayrıca miguel denen çocuğun kimi kimsesi yok mu ki sevgilisine yardım edecek eloğlunun kızımnın kaçırmak için, orası biraz saçma geldi.. :) olsun gerçi o kadar film icabı, geri kalanların hepsi dört dörtlük, ben özellikle mason'ı yakından takip etmeye başladım radyasyon olayından sonra..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...