Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

çaksın sıkıysa, adam milyonlarca insanı kurtaracak. başkan da ona bir çakar..

dünyayı kurtarmıyor ama birkaç milyon insanı kurtaracak işte, siz de öküz altında buzağı arıyorsunuz kusur bulmak için..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

açıkça söyleyeyim
isterse en kötü konu çekim hikayte vs. dahi olsun ben o diziyi sonuna kadar seyredicem

ama ilk bölüme gelince
açıkçası hikaye başlangıç olarak tatmin etmedi
ama 24 bu, olayları böyle klişe şekilde bırakacak değildir elbet diye umuyorum

bu arada
Series 2 de Producer olarak Kiefer Sutherland i gördüm Series1 de de o varmıydı Producer olarak
ikincisi
Created by kısmını okuyamadım kim olduğunu biri yazabilir mi[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 September 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
çaksın sıkıysa, adam milyonlarca insanı kurtaracak. başkan da ona bir çakar..

dünyayı kurtarmıyor ama birkaç milyon insanı kurtaracak işte, siz de öküz altında buzağı arıyorsunuz kusur bulmak için..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

haklıs olabılırsın son soyledıgın hep yaptıgım sey zaten...
ama soyle bısey varkı afedersın sarısın amcanın (gene unuttum adını) afedersın*ötü kalktı havaya.. yada düşününce haklısın ya.. boşverin..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 16 September 2003 19:20 tarihinde demiş ki:
o adamı öldürme nedeni eger tahmin ettigim gibiyse cok mantıklı

zaten koskoca başkan aramış göreve çagırmış arkasında ki destek başkan daha nolsun
bide adam kafayıda sıyırmış biraz karısı öldükten sonra[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

benımde aklımda bısey var ben zaten gerı aldım dusuncemı.. ojkdr da mantıksız degılmız..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

bana çok gerçek dışı geldi bütün ajanların şehirdeki tehlikeyi duyunca tepki vermeyip cool kalmaları bitek sekreter ağlamaya başladı,ben olsam annemi fln ararım yani,onlar mal gibi bakıyo aile sevgileri hiç yomuş :-p[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 September 2003 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 bölümle beraber biraz daha yerine oturmaya başladı. Mason ın kaçması özellikle hoşuma gitti, zaten bekliyordum. Kim in durumu biraz mecbur kalınarak senaryoya sığdırılmış gibi bir nokta da ana senaryo ile kesişse ki olacak süper olur. Jack in durumu malum haftaya ctu bombalama operasyonu, bakalım.
Geçen sezona göre bu sezon özellikle dikkatimi çeken bir durum var, 1.sezonda gerçek-zaman kendini hissettiyordu 2.sezonda biraz daha varlığı geri planda gibi, veya bana öğle geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Heyecanın, temponun düşmediği bir bölümdü(Eski günlerdeki gibi:)). Ha patladı ha patlayacak derken bölümün sonunda beklenen oldu, CTU bürosu havaya uçtu. Kanımca Almedia yaralı kurtulur, paula ölür, michelle e bişi olmaz. Rayburn bundan sonra papua yeni gine ye ajan olarak atanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...