Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski rpg

peder zickler

Öne çıkan mesajlar

Ben Might and magic 6 yı oynamıştım. İlk görevleri yapıosun hadi bi şekildede o kadar cok serbesti varki oyunda hadi bi de şuraya bakayım gorevi boşver diosun. 14247 lvl yaratıklar ebeliodu o bölgeye girer girmez. Benim maceram bu kadardır :D valla bitirene helal olsun. Cok azim lazım
Sosyal ağlarda paylaş

anachronox. konusu, karakterleri şahanedir. savaşları final fantasy tarzı turn based (baya kolaydı ama).

iwd 2 yi bende tavsiye edemem. 3rd ed. a çevirmeleri de çok kolpa olmuştu. sonra da ne exp. çıktı ne bişey...

iwd 1 + heart of winter + (beleş eklenti) trials of the luremaster şahane olur.

bu arada kaede'nin koyduğu müzik 2'den :P; birinkiler daha da güzel. hele o kuldahar filan...

m&m ilk başlarda alışana kadar sabır ister. grafikleri de çok kötü görünür insanın gözüne ama oyun çok güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin oyna dediklerim ki arasında hack&slahs de var;ama cok zevklidirler tavsiye ederim.
Temple of elemental evil(Ad&d 3.5 kullanmıslardı diye hatırlıyorum.)
Nox(aşırı zevklidir normal degil,özellikle mage.)
Titan quest.(H&s ama cok zevkli)
Pek alakasız ama oyanamzsan kayıp olacak x-men 2 ve marvel:ultimate alliance ilk aklıma gelenler.
M&m serisi demiş arkadaslar cok dogrudur gayır gayır oynanır hala.
Sosyal ağlarda paylaş

arcanum u kendi yazmış zaten.

keldron un dediklerinin alayı aksiyon. hadi toee hariç diyelim ama o da hack and slash. pek aman aman bi konusu yok.

toee fena oyun değil ama patch lemek filan lazım. ondan sonrada düzeliyor mu bilmem. 3rd ed. güzel yapmışlardı ama. ftr/thief adam sana gelip trip atar, sonra sneak atak çakardı.

nox u seversen hepsiyle bitir. summoner acaip zevklidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Sırayla

Might and Magic VI
Might and Magic VII

Bunları bitirene kadar topic'i kitleyebilirsiniz. O derece iddialıyım. (:D

edik: Aslında öyle mükemmel kurgusu da yoktur ama yine de kesinlikle oynanması gereken klasik rpg'ler bunlar.

Aaah M&M 6 aah.
Daha ingilizce yok o zamanlar, bir elimde sözlük oyuna girdik. Tam sudan çıkmış balık misali leyla leyla dolanmıştım 1 hafta ortalıkta. Goblinlerden, Follower of Baalardan tokat ye. Free Haven diye bir yer duymuştum oraya gitmek için 3 hafta uğraştım sdfg.

Toplam 6 ayda falan bitirmiştim oyunu herhalde. Dragonsand'de artifact avı, castle darkmoor'da sinirden tırnak yemeler. O konsül görevleri...

Geçen sene yüklemeyi denedim vistada sağ ok tuşuna bir kere basınca 3 kere etrafında dönüyordu ekran, bir de grafikler albenisini yitirmiş, o yüzden sildim :(

MM7 ve 8i de oynadım, hiç biri aynı tadı vermemişti malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...