Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski rpg

peder zickler

Öne çıkan mesajlar

ahah castle ironfist mapi ve dungeonları bitti tamamiyle
mist dungeonları ve alanı bitti üstüne sorcererımı wizard, paladinimi crusader yaptım
bootleg bay de mapi temizledim ama dungeonlardan sadece questi olan temple of the fisti temizledim

lvl20 oldum sayılır artık free haven yolları gözüktü bana

yanlız komiktir air ve water 11 oldu hala expert bile değiller ehue nerdeydi bunların trainerları
Sosyal ağlarda paylaş

New Sorpigal'da var ikisi de. Air magic expert bankanın üstündeki balkonda. Balkona uçarak çıkıyorsun (bankanın yanındaki duvara tıklarsan bir tanecik fly scroll'u buluyorsun ;)). Water magic expert de yine New Sorpigal'daki adanın birinde. Adaya gitmek için water walk gerekmiyor ama, zıplayarak ve yüzerek geçebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet saolun free haven da buldum ikisinide. cavalier promotion questinden de trink 20k attım cebe

yanlız o yukardaki mini kasabadaki kuyu tuzağını unutmuşum ehue adettendir bütün kuyulara tıklarım bir "WATCH OUT" yazısı eşliğinde 10 tane fire archerın spawn olmasına şahit oldum

akabinde osric tempera kadar zigzag yaparak kaçtım yanımda fireballar uçuşuyordu asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Bi de noobum tavsiye verin bana :D

Büyü okullarını ve skilleri iyi dağıt. Cleric sorcerer gibi ilerde bütün skillpointlerini dark magice dumplıycak karakterlere fazla yan skill verme. mümkün olduğunca merchant repair disarm perceptionı knight paladin archer gibi dump skilli olmayan classlara ver

erkenden bow kullanmayı öğret herkese

trainingini hep en düşük seviyeli kasabada yap (ie ilk 15 lvl new sorpigal sonra mist vs) yoksa çok para gider

merchant disarm identify repair erkenden expertle

diplomacy alma

water magic hızlıca masterla

hiçbir karakterde birden fazla 12+ lencek skill bırakma

promotion questlerini erkenden yapmaya bak ama promosyonlu mesleklerin training masrafı ikiye katlanır unutma

oyunda para çok büyük sıkıntı olucak. idareli kullan

ucuz diye temple of baa kullanma dark magic masterlamaya kasmıyorsan yoksa kimse yüzüne bakmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Nameless sildim downloader historysini bugün ama kaede ve nilep'e atmıştım onlar inboxlarından c/p lesinler bir zahmet. Benim gönderilmişler klasörüm boş gözüküyor.

Oyuna gelince Knight Druid Cleric Sorcerer kurdum. Şu anda lvl 9 adamlarım, temple of baa bitti, sırada shadow guild var.

Şu skill dağıtım konusunda sürekli düşünüyorum kime ne versem diye.

Knight'ım Bow, Sword ve Disarm Expert'li şu anda. Bir de repair olacak bunda o kadar.
Druid - Water Earth Perception bunla gidicem
Cleric - Body Sprit Light Merchant
Sorc - Air Fire Water Dark

Learningleri hızlıca expertledim. Çabuk masterlamak önemli experience'a katkısı bayağı fazla

Yalnız Sorcerer için karar veremedim ilk water'ı sonra air'i mi masterlamak gerekiyor ? 12-12-12 geri kalanı dark dump yapıcam sanırım.

Bir de para ne büyük karın ağrısı kardeşim, yeni hatırladım of. Hele oyunun başında açlıktan ağzın kokuyor resmen, yapmak istediğin tonla şey var hiçbirini yapamıyorsun. İleride binlerce gold bayılacaz lvl 50'den 51'e geçmek için :/
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense 8'i hiç sevmemiştim 6'dan sonra. Hatta 7 dahi 6 kadar iyi değildi.

Bilmiyorum o zamanlar neden büyülenmiş gibi oynardım, ama deliler gibi oynardım işte. Aklımda sadece birkaç kare kalmış o kadar, oyunların birer senaryosu varmıydı onu dahi hatırlamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Nedense 8'i hiç sevmemiştim 6'dan sonra. Hatta 7 dahi 6 kadar iyi değildi.

Bilmiyorum o zamanlar neden büyülenmiş gibi oynardım, ama deliler gibi oynardım işte. Aklımda sadece birkaç kare kalmış o kadar, oyunların birer senaryosu varmıydı onu dahi hatırlamıyorum...

8 q3 zamanı hala o grafiklerle ve dragon dışında bi yenilik ollmadan çıktığı için pek sevilmemişti zaten. 7 çok güzeldi ama kısaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...