Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Counter-Strike 6.1

go2hell

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
Rewendor, 14 December 2003 21:05 tarihinde demiş ki:
Oofff offf. Hiç geri gelmiyecek heralde o zamanların OTN'si ve diğer serverları...

o dockslar facilityler siegeler falan... X-BL, UCA, AoI, W, @...

5.2-6.6 arası diyorum başka bişi demiyorum.

- [X-BL]Elessar
(Belki hatırlayan çıkar...)

sen ne diosun eles ya :) me$ur otm sw falan varken AoI THC-303 , forever , savage Spawn vardi aoi'de sonra wol'a gecmi$ti . sen ne diorsun ya nasi ozledim . Facility , Docks off off ne sen sor ne ben soliyim ya..
Sosyal ağlarda paylaş

Offf docks benim favori mapımdı ya.. Hala da öyledir...

Bi de o zamanlarki muhabbet hiçbiyerde yoktu... "Komser Şahin vs uyuşturucu kaçakçıları" muhabbeti vardı docksta, assaultta "follow me" deyip aşağı atlardım bütün takım da "roger that" der beni izlerdi. Bi ara sonraları siege'ye apc koymuşlardı da "manyak şoför nejat" (kullananın keyfine göre nejdet necati necla vs de olurdu) dehşet saçar adam ezerdi...
Trainde sote yapanları vuran biri (Mars'tı galiba) Et sote forever spreyi yapardı, manyaklar prodigy de her yere bomba spreyi koyardı, facilitydeki tuvalet savaşlarında biri ortaya flashbang çakınca herkes sağa sola ateş ederdi, hele bazen Magna sağolsun girer gravityi düşürürdü de gör o zaman keyfi :)

Oooof offff efkarlandım...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 07 January 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
Offf docks benim favori mapımdı ya.. Hala da öyledir...

Bi de o zamanlarki muhabbet hiçbiyerde yoktu... "Komser Şahin vs uyuşturucu kaçakçıları" muhabbeti vardı docksta, assaultta "follow me" deyip aşağı atlardım bütün takım da "roger that" der beni izlerdi. Bi ara sonraları siege'ye apc koymuşlardı da "manyak şoför nejat" (kullananın keyfine göre nejdet necati necla vs de olurdu) dehşet saçar adam ezerdi...
Trainde sote yapanları vuran biri (Mars'tı galiba) Et sote forever spreyi yapardı, manyaklar prodigy de her yere bomba spreyi koyardı, facilitydeki tuvalet savaşlarında biri ortaya flashbang çakınca herkes sağa sola ateş ederdi, hele bazen Magna sağolsun girer gravityi düşürürdü de gör o zaman keyfi :)

Oooof offff efkarlandım...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

:) Mars'la hala goru$urum ben arkada$in abisi oluyor kendisi ehe , Forever'i gecen gun manitasiyla bir cafede gordum selam cakti ehe aa dedim gokhan ;) , soracima geem bizim okulda oldugundan paso goruyorum zaten eski cscilerden kimsyle surekli bir muabbetim yok mars falan di$inda ama feci $ekil ozledim hoca..
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer WoN'a bağlanmayı pas geçen programı bulsam ben arada bir açacam. Gayet de hızlı olur heralde üniverstenin hattından, 3MB/s download yapıyorum. (Devamlı olmayacak, hadi bu akşam 5.2 veya 6.2 yapıyoruz dicem icq dan falan o zaman açılcak) Ama bulamıyorum ki programı.[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
beta 6.0 ve 6.5 hatırlıyorum ben..
6.1 ve 6.2 var mıydı ya?

eskiden 6.0-6.5 gibi oyun çok daha hızlıydı..
mp5, para felan daha güçlüydü..
7.0 ile oyun yavaşlatıldı, awp güçlendirildi, sadece awp kullanılıyor şimdi..[signature][hline]Hangi "de" ayrı yazılır, hangi "de" bitişik yazılır, bir okuyalım bilgilenelim, forumlarda da dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...