Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam CNBC-e lik bir dizi biliyorum->

mrtksn

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,BBC de de yayınlanmış olan Step By Step diye bir sitcom biliyorum:
http://www.bbc.co.uk/comedy/guide/articles/s/stepbystep_7776030.shtml

Biraz eski ama King of Queens veya According to Jim den kat kat güzel!Tam tamına 159 bölüm çekilmiş.Seinfeld ın yerini bile alabilir komiklikte :) !Zaten karakterler ve dizinin yapısı da seinfeld a benzemiyor değil...

Diyorum ki CNBC-e ye bir çok kişi istek mail'i gönderirse belki bu diziyi de yayınlarlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 03 Temmuz 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
ikisini de herhangi bi p2p de kolayca bulabilirsiniz (holy grail ile dr.strangelove)

56k ile çekmek zor olur:),adslye ocakta baş vurdum amma burası türkiye yok öyle.

bonecrusher,email atsak ikimiz yayınmlarlarmı?bize bir kıyak geçerler belki :)

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 03 Temmuz 2004 19:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

asıl "Bottom" diye bi dizi vardı eskiden BBC'de, işte o İngilizlerin isteseler gayet komik olabileceklerinin bi kanıtıdır. süperdi walla, hatta netten indirdim bi kaç bölümünü, tavsiye ederim.[signature][hline]şeyim hıyar diyene bi avuç tuzla koşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden Nickelodeon diye bi kanalda "The Adventures of Pete & Pete" diye bi dizi vardı, bayılarak izler, yayınlanan her bölümünü 5-6 defa izlemiş olmama rağmen yine de başından kalkamazdım, hele 1 Nisan bölümü beni benden almıştı. Keşke tekrar yayınlansa da izlesem...[signature][hline]Karpuz 7 haziran 2004'te MSN'den demiş ki:
Neyse ben kaçıyorum meme elliycem.

Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 02 Temmuz 2004 16:53 tarihinde demiş ki:
Ben smallville istiorum. Hazır dizinin amerika daki ratingleride düşmüşken araya çerez niyetine sıkıştırsalar keşke.

bende smallville istiyorum ayrıca reyting mi düştü cats saçmalama euhue :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 05 Temmuz 2004 01:47 tarihinde demiş ki:
Eskiden Nickelodeon diye bi kanalda "The Adventures of Pete & Pete" diye bi dizi vardı, bayılarak izler, yayınlanan her bölümünü 5-6 defa izlemiş olmama rağmen yine de başından kalkamazdım, hele 1 Nisan bölümü beni benden almıştı. Keşke tekrar yayınlansa da izlesem...

süperdi ya. yarılarak izlerdim ahh ahh yayınlasalar keşke gene.[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf Demirci

Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .

Sosyal ağlarda paylaş

Paticik'ten birilerini sızdırmaya gerek yok. CNBC-E'den birileri Paticik'e gelmeli artık. (Zaten ben şaşıyorum neden CNBC-E müdürü gelip de "Ee, yeni dizi önerilerinizi alalım!" demiyor diye.)
Biz de hemen kaynaşır, kanına gireriz.

Ekonomi programlarını toptan kaldırırız belki de. :)[signature][hline]Dilenci: Doğuştan körüm, kimsem yok. Lütfen yardım edin.
Şair: Bahar geliyor, ama ben yine göremeyeceğim.

[Bu mesaj Eraq tarafından 05 Temmuz 2004 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...