Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarpıklıklar ve Yönetim Beceriksizliği

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

paticik bolumunu aglama duvari yapmayin

var ilk sayfada beceriksiz / tarafli yonetim temali topic

eger baninle ilgili derdin varsa mail at, pm at. yok baskasina ceza verilsin istiyorsan sikayet butonu var

ha ikisi de degil de, 'arkadaslar bana yamuk yapildi bu ortamda, siz de beni destekleyin devirelim bu yonetimi, yasasin devrim' veya 'buralar eskiden yemyesildi' diyeceksen hazir denmisi var, cok orjinal bir soylem degil
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Kürtlerle ilgili bir konuda sarcasm yaparken algısı kıt bazı kişiler tarafından şikayet edilip halkların kardeşiliği adına için 1 ay + 3 günlük (sistemsizliğin nimetleri..) ceza aldım, birkaç gün önce açıldı ama hiç giresim gelmedi, kısmet bugüneymiş.

Etrafa bakıyorum çarpıklık ve yozlaşmadan başka birşey görmüyorum. Bir tarafta 3-5 kişi küfür için uçurulurken diğer tarafta bazı bölümlerde yetkisi olan tipler aynı eylemi yaptıkları halde es geçiliyor.

Aynı sözleri A kişisi diyince gülümseyip başını çeviren B kişisi söyleyince onu forumdan uzaklaştıran bir yönetim anlayışı yozlaşmanın uçlarında değildir de nerededir..

Konu dışı bölümünde bazı dallamalar (hadi bir tahmin yapalım kim olabilir bunlar hmmmm) her konunun içine edip, olayları çarpıtıp insanları tahrik ederken bunlara ses çıkarmayan yetkililer orada yaşanan tatsızlıklarda büyük pay sahibidir ama onlara sorsak onlar harika yetkililerdir ve bizim onlara laf söyleme hakkımız yoktur. (tmm süpersin adamım!)

Patinin sizlerin eline düşmüş olması bu aciziyeti ve yönetim beceriksizliğini çekmemiz anlamına gelmiyor. Bence oturduğunuz yerden kalkmanın zamanı geldi, bu işi beceremediniz elinize yüzünüze bulaştırdınız. Sizden daha iyi yapabilecek birçok kişi olduğuna eminim ya objektif bir yönetim anlayışı sergileyin ya da arkanızı dönüp gidin.

Neden yönetici oldunuz ve patiye bugüne kadar ne kattınız ? Bunu gerçekten merak ediyorum. Saçma sapan birçok sistem ekleyene kadar bir platform için gerekli olan temel şeyler burada bulunmuyor. Bunun bile altından kalkamadığınızı görünce ciddi anlamda burada neden yönetici sıfatı taşıdığınızı merak ediyorum.

Konuyu kapatmak gibi bir basitlik yapmayacağınızı düşünüyorum. Bununla ilgili olarak bir de anket açmaya ne dersiniz (kendim ezbere açmıyorum, sizin tarafınızdan açılması daha manalı olurdu)

Bakalım kaç kişi sizin yönetim sisteminizden, patiye kattıklarınızdan, adaletsiz yaklaşımlarınızdan ve adam kayırmanızdan memnun. Hodri meydan diyecek cesaretiniz vardır diye düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler, kürtlere ve kürt sevicilerinede tekrar merhabalar (oh noes ne dedi! vay faşist vay!).

İyi günler..

garbage e yazılan uzun bi post dostum
değermiydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli işini gördüğü kadar paticik'te takılmak, userlarla haşır neşir olmamak, araya mesafe koymak, olabildiğince az garbagea, kişisele girmek zira kırık adam çok forumda, illa arıza çıkarcak biri çıkıyor karşına. bunları yaptığın zaman güzel paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...