Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IceFrog valve ile anlaşmış

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

e ben absarılı bulmuyom mesela dotayı, acıkcası wc3 le iliskilendirilmesi gereksiz geliyo bana, bulasmasın daha iyi yanı bana kalırsa.

cuce sen msnide mantikli bulmuyosun
icq kullaniyosun
o sebeble seni baz almiyorum eauheua

abi salih evet aynen ole
ice frog yeni bi aciklama yapcakti
yeni dotalari sc de yapiyorum diye
trink 1 milyon satis extradan
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard ayarında bir firmanın "aha biz scII'yi yaptık, elemanda scII motoruyla oyun yapacak işe aldık onu, dotacılar bize gelin" demesi büyük firma imajına çok ters. scII zaten şuursuzca satacak, oyun bile olmayan oyun modu olan birşeyle karizmayı çizmezler.

valve gibi ayrı bir oyun olarak yaklaşsalar olabilirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Metalika gitar hiro gibi Glacious dota hiro yaparlar heh

saka bir yana da cidden ayrıca parayla satıp milleti sagamayacaklari bir mod için neden uğraşsınlar? Burada aynı oyunun devamını üçe parcalayip satan bir şirketten bahsediyoruz. Hayatta yapmazlar oyun icine öyle ek.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

blizzard ayarında bir firmanın "aha biz scII'yi yaptık, elemanda scII motoruyla oyun yapacak işe aldık onu, dotacılar bize gelin" demesi büyük firma imajına çok ters. scII zaten şuursuzca satacak, oyun bile olmayan oyun modu olan birşeyle karizmayı çizmezler.

valve gibi ayrı bir oyun olarak yaklaşsalar olabilirmiş.

abi scii de oyun yapcak artik arkadas demicek ki herif
ARTIK OYUNNARI SCII DE CIKARCAM dicek o kadar
blizzin aciklamasina gerek yok k
Sosyal ağlarda paylaş

dotanin wc3 un satislarina yardim ettigini dusunuyorsunuz ama, bnet dota ladderi filan desteklemiyordu, cani sikilan quitliyordu. o yuzden insanlar farkli unofficial platformlara yoneldi. b.net resmen ladder hazirlamadikca resmi destegini koymadikca, dota clone u bir oyunun sc2 iye uygulanmasi, sc2 nin satislarini dusurur, emulation serverlarina kan getirir. Dikkat ettiyseniz sc2 de lan destegi yok, bunun tek sebebide emulated serverlari ortadan kaldirmak. Dolayisiyla, blizz icefrogu valve de ise aldirip baska oyun yaptirsa islerine gelir, sc2 satislari artar.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

dotanin wc3 un satislarina yardim ettigini dusunuyorsunuz ama, bnet dota ladderi filan desteklemiyordu, cani sikilan quitliyordu. o yuzden insanlar farkli unofficial platformlara yoneldi. b.net resmen ladder hazirlamadikca resmi destegini koymadikca, dota clone u bir oyunun sc2 iye uygulanmasi, sc2 nin satislarini dusurur, emulation serverlarina kan getirir. Dikkat ettiyseniz sc2 de lan destegi yok, bunun tek sebebide emulated serverlari ortadan kaldirmak. Dolayisiyla, blizz icefrogu valve de ise aldirip baska oyun yaptirsa islerine gelir, sc2 satislari artar.

dota , corridor , warlock kesinlikle ama kesinlikle wc3'ün satışlarını çok artırmıştır.Diğelim ben orjinal wc3 + frozen sahibi biriyim ve asla wc3'ü normal oynamam stratejisi hiç hoşuma gitmiyor ama belki hayatımda en cok oynadığım oyunlardan biri wc3 dür.Benim gibi bir sürü insan mutlaka vardır(en az 15 arkım bu şekilde).
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım hon'a editör konacak deniyordu konursa awesome olucak ama ne zaman.... Aynı şeyi icefrog'ta yapıcaktır eminim.. Eğer hon map editör konusunda sallanırsa ve İcefrog ondan önce yaparsa Ortada hon diye birşey kalmaz... Bence en eönemli şeylerden biri map editor... Castle fight isterik, td isterik , Fun içerikli mapler isterik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...