Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima X: Odyssey iptal oldu

Bone

Öne çıkan mesajlar

Electronic Arts UXO'yu iptal etmiş:
http://www.gamespot.com/news/2004/06/30/news_6101727.html

eh güzel, EA neden bu oyunu hala iptal etmedi diye düşünüyordum ben.
Ultima Online 2 çıkarcaklardı, iptal ettiler,
UXO çıkartıyorlardı bunu da iptal ettiler.

ha bir de Ultima Online 2 iptalı sonrası ırkları UO'ya yansıtmışlardı,
aynı durumu UXO'da da yaparlar sanırım.
Sitenin verdiği bilgilere göre "yeni bir expansion" çıkıcak gibi gözüküyor.
Bakalım UO dünyasının daha ne kadar cılkını çıkartabilecekler? Goblinler dwarflar felan eklense hiç şaşırmam..[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

8 yıllık olacak neredeyse oyun, cidden şeysini çıkardılar.. ama yeni bir uo projesinden de bahsedilmiş haberde..

gerçi ultima x: odyssey'in de hazırlansaydı mmorpg olacağı söylenmiş, ben rpg sanıyordum..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç şaşırmadım gamespotta EA kills uo hede hödö diye okuduğumda.
adamlar kar edebilecekleri yeni bir uo çıkarmak yerine, kerizlik edip 8 senelik oyuna exp. çıkarırlarsa zararlarına olur, bana ne olursa olsun ayrıca. Bana yarayan herhangi bir oyunları yok ve tekelcilik oyun piyasasında yetenekli grupları, şirketleri öldürüyor. EA tekelcilik yaptığından sevmiyorum EAyı. kaka EA kafam girsin yöneticilerine:-)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tek kelime: nayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
O kadar beklediğim oyun iptal oldu, ne diyebilirim ki. UOya yeniden başlamam için neden olacak.tı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...