Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni sürüm msn zorunluluğu

Pallando

Öne çıkan mesajlar

Khelben said:

HocaEfendi said:

alttaki sıralamayı takip edin sorun çözülecektir..

C:Program FilesMSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın.

çok teşekkürler.

/solved.
Sosyal ağlarda paylaş

öf o sorun benim de başıma gelmişti.
bilgisayarda msnle alakalı ne var ne yok silip tekrar kurmuştum bu sefer açılıyodu ama bembeyaz bi sayfa şeklinde. eski msni kurup online olduktan sonra yeni versiyona geçince düzelmişti.

senin şimdi öyle bi şansın da yok heralde eski msne geçmek gibi. o msnine girdiğin arkadaşlarına söyle senin msne kendi bilgisayarlarından girsinler bari. sonra o oluşan dosyaları kendi bilgisayarına kopyala dene falan.
Sosyal ağlarda paylaş

redge said:

ettiğiim küfürleri anlatamam msn in hayatımda bu kadar önemli olduğunu bilmiyodum

:) Çok önemli değil benim için ama yeni sürümü kullanmaya mecbur kalınca bende baya ettim :) Windows 7'de yeni sürümü kurduktan sonra sağ alta inmiyor msn simgesi sizde de öyle mi acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

üff.. yükledim yeni msni. çok iğrenç ama..
bu arada ciddi bi problem çıktı şimdi de. yardım pls!
-

2 tane hotmailim var.
bitanesi geyik vs eskidne beri kullandım msn
diğeri sadece iş ile alakalı yazışmalar için kullandıım hotmail. sadece mail oalrak kullanıorum. msn chat alakası yok. yeni salak msnde 6 mailiniz var dio. tıklıyorum. gidiyo iş mailimi açıo. o.O
yav açık olan geyik adresim. onda 6 mail var. açıorum ötekini açıo bana. ne salaklıktır allahım annamadımki!!
nası çözülcek şimdi bu. zaten bi halt anlamıyom bu yeni msnden. kim online kim değil bilemiyorum. üf irenç yaaa üff..
Sosyal ağlarda paylaş

Açılan pencerede logout olursan belki düzelebilir mi ki?

MSN'in hiç bir türüne ısınamadım bir türlü. Sadece mecburiyetten kullanıyorum.

(Gerçi artık Digsby kullanıyorum kişisel bilgisayarımda özel bir durum olmadıkça; msn, gtalk, facebook, icq vs. ne varsa açıyor tek başına.. pop3 fln desteği de var, fıstık gibi. facebook profilimdeki insanla bile chat yapabiliorm)
Sosyal ağlarda paylaş

haa dur annadım. bak şöle yapıodum. geyik msn mail boxına direk msn den tıklıyodum IE den açıodu. bakıp kapatıodum. FF den de öteki maili sürekli otorumu açık bırakıodum. bu malak msn den tıklayınc direk FF açıo. onda da öteki mail açık olduu için o açılıo.

ama iyi de şimdi mail boxlarıma girmek için paso şifremi giricem. ama çok saçma. ben sırf mail user pass girmemek için hotmail ekranından msn açıodum eskiden yav :S bu nası çözülcek piki??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...