Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni sürüm msn zorunluluğu

Pallando

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

zamanla alışırsınız,ben aylardır kullanıyorum,memnunum.
bu kadar isyana gerek yok.

Neyine alışalım ya berbat birşey daha kim çevrimiçi kim meşgul o bile tam anlaşılmıyor. Mesaj penceresi bir acayip offf offf. Anlamıyorum ki eski sürüm bir taraflarına mı battı. Eski sürüm skini felan da mı yok ya
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

Bella said:

ya kullandırtmıyo ki kendini. friend list im görünmüyo :S

Mr_Hand said:

MyLifer said:

Zorla geçiyoruz WLM 9'a...Başka çare yok gibi.

başka çare, alternatif msn programı kullanmak.

miranda ftw.

miranda kullanmak istiyorum ben de ama cevrimdisi mesaj yazma olayi yok sanirim?
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:

Bella said:

Neyine alışalım ya berbat birşey daha kim çevrimiçi kim meşgul o bile tam anlaşılmıyor. Mesaj penceresi bir acayip offf offf. Anlamıyorum ki eski sürüm bir taraflarına mı battı. Eski sürüm skini felan da mı yok ya

berbat falan değil, her şey de gayet güzel anlaşılıyor.
bugüne kadar gelen her yeni msne söylendi bu laflar.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Pallando said:

Bella said:

berbat falan değil, her şey de gayet güzel anlaşılıyor.
bugüne kadar gelen her yeni msne söylendi bu laflar.

Ben sadece bu sürümüne diyorum. Önceden de yeni msn çıktığında indiriyordum da bu çok kötü geliyor bana alışmam çok uzun sürecek gibi. Gerçekten eski sürüme göre çok kötü benim düşüncem tabi bu herkesin katılmasını beklemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

indirdim kurdum öyle mal mal bekliyo
hocaefendi bişiler yazmış onuda denedim bi bok olduğu yok
yokmu adam gibi çözümü herkes çok rahatca girdimi yani bu yeni sürümde

Ben gayet rahat girdim hiç sorunsuz. Eskisini silmeden kurduysan belki ondan problem olmuş olabilir. Eski sürümü sevenler bence ayarlardan iletileri düzenleyin. Çünkü alt alta yazıları tek seferde gösteriyor acayip sinir bozucu kaçırırım ben yazılanları diye eski sistem yaptım gene. Fuzuli şeyleride kaldırınca ayarlardan fena olmuyor. Gene de konuşma penceresi ve meşgul çevrimiçi simgeleri felan sinir bozucu :)
Sosyal ağlarda paylaş

redge said:

bendede aynı sorun var dönüyo dönyüo açılmıyo sinir olmuş durumdayım ne güzeldi eskisi ya ne gerek vardı

adam yazmış baksanıza azcık

HocaEfendi said:

alttaki sıralamayı takip edin sorun çözülecektir..

C:Program FilesMSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın.
Sosyal ağlarda paylaş

Xp 64 bit için uyumlu değil gene bu msn ya delirtiriler beni...

Özellikler

* Operating system: Windows XP with Service Pack 2 (32-bit edition only), Windows Vista (32-bit or 64-bit editions), Windows 7 (32-bit or 64-bit editions), or Windows Server 2008. Note Windows Live Movie Maker and the slide show feature of Windows Live Photo Gallery are not supported on Windows XP. * Processor: 1 GHz or higher for Windows 7 or Windows Vista; 800 MHz or higher for Windows XP. * Memory: 512 MB of RAM for Windows 7 or Windows Vista; 128 MB (256 MB or more recommended) for Windows XP. * Resolution: Minimum 1024 x 768 * Internet connection: Internet functionality requires dial-up or broadband Internet access (provided separately). Local or long-distance charges may apply. * Browser: Windows Live Toolbar requires Microsoft Internet Explorer 6, Internet Explorer 7, or Internet Explorer 8. * Graphics or video card: Windows Live Movie Maker requires a video card that supports DirectX 9.0 or higher, and Shader Model 2.0 or higher.

Sosyal ağlarda paylaş

HocaEfendi said:

alttaki sıralamayı takip edin sorun çözülecektir..

C:Program FilesMSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın.

çok teşekkürler.

/solved.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...