Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brujah Gamers ®

JinX

Öne çıkan mesajlar

Mina said:

Sen ne guzel siteler biliyor mussun mighty ? :P Bende sadece patinin kınayt forumlarını acar gulerdim lol.Neyse Ben,zegna,harall ve diger dinazor cagından kalma daoccular nerde az turk var biz ordaız.Hepinize ii oyunlar..AH bi sans eseri karsı tarafta war'dan exile olsun bana yeter :P

haha ayıp ediyosun sen nerde oynadıgını söle biz geceriz karsı tarafa:P

diger bi mesajında sordugun soru yani oasis, ben, ragazzo harir, trat falan su an için belli degil yerimiz<:)son duruma göre bakıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben brujah guildini tanımam ve hiçbir oyunda hiç bir şekilde de karşılaşmadım ama burda yazılanları okuduğumda resmen şok oldum.

Ama bence brujah adına da çok iyi olmuş. Çünkü dışardan başka bir guildde olan bir insan olarak, brujahın kaliteli bir guild olduğu çok rahat bir şekilde belli oluyor. O kadar karalama arkasından verilmiş mantıklı cevaplar karşısında sadece hakeret içeren mesajların atılması ve kendini zeki sanan mighty'nin aslında, türk oyuncuları karalaması ise aslında kendisinin ne kadar ezik bir oyuncu olduğunu ortaya çıkarmış. üzgünüm bu ağır cevap için ama ne yazıkki dışardan sadece gözlemleyen bir insan olarak ortaya bu çıkıyor.

Mighty arkadaşım bence sen sadece oyun oynama biraz sosyal yaşamını da güçlendir. Belli ki kendini yabancı guildlere karşı sorumlu hissediyorsun. İnan oyun oynamasını bilen ve çok kaliteli Türk oyuncuları var. Ve malesef senin gibi kalitesiz oyunculara rağmen var. kendine iyi bak.

Son olarak
Mighty nin kendini tek ingilizce bilen oyuncu sanması ise ayrı bir komik olmuş:) Belli ki daha yeni öğrenmiş. Burası beni çok güldürdü
Sosyal ağlarda paylaş

Brujah olmak... Asmodian olmak...

Atrea'da, iklimlerin bile cimri davrandığı topraklarda, yıkık bir dünyaya gözlerini açmak... Bir Asmodian doğduğunda, gözlerindeki ateşin atalarından ona miras kalan tek şey olan nefret ve intikamdan başka bir şey olmadığını bilmez... ama öğrenecektir... Adım adım ilerlediği topraklarda, bir Daeva olmanın ne demek olduğunu, bir Asmodian'ın gerçekte ne olduğunu öğrenecek, doğasından gelen savaşa ve kana susamışlığın aslında tek gerçek kudreti olduğunu, atalarını onurlandırmak için yapılması gerekeni ona gösterecektir... Bir Asmodian için tek yol, yaşadığı dünyada omuz omuza çarpışabileceği dostlarını bulmak, onlarla birlikte atalarını onurlandırmak ve ruhundaki o nefret denen açlığı kanla beslemektir...

Bizler Asmodian'larız... Korkumuz ölmek değil, bir Asmodian ölürken çaresiz kalmak olabilir ancak... Siyah kanatlarımız altında gökyüzünde taşıdığımız bedenimizde, büyük yüreklerimiz vardır... Öyle ki; atalarımızın mirasına sahip çıkmak ve bu yolda ölmek bile acı ve ızdırap değil, bizler için olsa olsa onurlu bir hayat demektir...

Bizler için Brujah olmak, Asmodian olmak demektir...

Yazan: JinX
Sosyal ağlarda paylaş

Brujah Gamers EU serverlarını, serverlara göre EU Legionlarının "tahmini" dağılımlarını ve başta Aion Source olmak üzere international ve national hemen hemen bilinen tüm platformlarda ülkelerin tercihlerini de incelemiş ve server seçim sürecini tamamlamıştır...

Her ne kadar Spatalos ve Gorgos serverları arasında seçim yapmakta zorlansak da "Ruslar ve bazı doğu blok ülkelerinin domine etmeyeceğinden emin olduğumuz bu 2 serverdan" Spatalos'da yaşanacak "aşırı" yoğunluk ve "RP Legionların" ağırlıkla tercih ettiğini gördüğümüz Gorgos'da doğal olarak server / oyun kalitesinin de yüksek olacağına inanıyor ve Gorgos'u tercih ediyoruz...

Brujah Gamers EU Gorgos (EN) serverında oynama kararı almıştır...

Oyunda görüşmek üzere
Sosyal ağlarda paylaş

ZERO-G said:

Elyos ırkını seçseydiniz gözüm kapalı aranıza girmekten mutluluk duyardım fakat içimdeki bu insan sevgisinden dolayı hangi oyun olursa olsun kötü tarafı sevmiyorum :)

Aslinda asmodianlar kotu degil, sadece kotu sartlara sahip bir ortamda evrimlesmisler, hatta elyos ve asmodian aslinda ayni irk sadece farkli factionlar bu oyundaki tek kotu irk Balaur'dur zaten oyunun tum amaci balaurlari yok etmek ama asmo ve elyolar Tower of Eternity nin yikilisinin sorumlusu olarak birbirlerini sucladiklarindan zit faction haline gelmisler.
Sosyal ağlarda paylaş

Guru said:

ZERO-G said:

Elyos ırkını seçseydiniz gözüm kapalı aranıza girmekten mutluluk duyardım fakat içimdeki bu insan sevgisinden dolayı hangi oyun olursa olsun kötü tarafı sevmiyorum :)

Aslinda asmodianlar kotu degil, sadece kotu sartlara sahip bir ortamda evrimlesmisler, hatta elyos ve asmodian aslinda ayni irk sadece farkli factionlar bu oyundaki tek kotu irk Balaur'dur zaten oyunun tum amaci balaurlari yok etmek ama asmo ve elyolar Tower of Eternity nin yikilisinin sorumlusu olarak birbirlerini sucladiklarindan zit faction haline gelmisler.

Kesinlikle (tu) her iki faction aynı ırk'tan geliyor ancak Tower of Eternity yıkılıp 2 dünyaya bölündükten sonra her iki ırk kendi dunyasının şartlarına uygun şekilde evrim geçirmiştir. Işığı az alan Asmodianlar Siyah kanatlıdır ve gözleri kırmızı sekilde parlar, ayrıca ten renkleri soluktur. Elysea ise daha çok ışık alan ve kısmen daha güzel denebilecek bir ortam olduğundan Beyaz kanatlar gelişmiştir...

İyi kötü kavramı için ise şunu söyleyebilirim: Her iki taraf da kendisinin iyi ve jaklı olduğunu, karşı tarafın kötü ve haksız olduğunu iddia ediyor. Oyunda tek temel kötü Balaur aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

Elios ve Asmodan arasındaki en büyük ayrılık sebebi
Eliosların Balaur'lar ile masaya oturup barış yapma girişimi. Savaşın çözümünün oturup karşılıklı konuşarak çözebildiklerine inanmaları
Asmodanlar bu olaya daha en başta karşı çıkmışlardı.

Barış görüşmeleri esnasında Asmodan'nın öncüleri (o zaman daha asmodan - elios kavramı yoktu) ateş bir şekilde Balaurları provoke etmeleri ve bunun sonucunda Towerların yıkılması.

Elioslar, Asmodanların barış görüşmelerini sabote ettikleri için kin beslemektedirler.
Asmodanlarda bu kadar insanları kesen Balaurlarla nasıl masaya oturup towerları zayıf düşürüp yıkıma sebep oldukları için Elioslara kin beslemektedirler.

Kabaca olay bu

Bende olsam o kadar ırkımı kesmiş Balaur ile hiçbir zaman masaya oturmaya kalkışmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Selam'lar ;
Legioun'umuz serverdaki ilerlemesine son hızla devam ediyor oyundaki bütün instances'lar her gün farmlanmakta oyunda ne kadar deli gibi pvp olmasada Abys'deki keepwar lara elimizden geldiğince katılmaktayız.Zaten bu server içerisindeki sıralamamızdanda belli oluyordur ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...