Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brujah Gamers ®

JinX

Öne çıkan mesajlar

Kısa bir aradan sonra tekrar selam arkadaşlar... Brujah Gamers'ın Gorgos Server Pozisyonunu ve şu anki son durum aktivitesi hakkında kısaca bilgi geçmekte fayda var sanırım;

Brujah Gamers Gorgos Server'ında şu an itibarı ile toplamda "görünen" 100 Legion, tahmini real 75 Legion arasında 4. sırada ve yavaş yavaş yükselişini sürdürmektedir...

Aralık 2009'da 50'ye çektiğimiz Brujah oyuncu kadrosu ile (güncel sayımız 47) keyifle yolumuza devam ediyoruz

Hedefimiz yeni yılın ilk aylarında Gorgos Server Legion sıralamasında ilk 3'de yer almak demiştik ki 1 hafta içerisinde sanırım ilk 3'de yer alırız...

Tüm Aion oyuncularına başarılar ve iyi oyunlar

Brujah Bridgade General: Işlerim sebebiyle Aion'a yaklaşık 3 haftadır ara vermiş bulunmaktayım, çok ihtiyaç olmadıkça girmiyorum, bu nedenle aktif görevi Brujah'a uzun yıllar emek vermiş olan değerli dostumuz Allura devam ettirmektedir...

Sosyal ağlarda paylaş

Tüm Aion oyuncularına selamlar

Brujah Gamers'ın Gorgos Server Pozisyonunu ve şu anki son durum aktivitesi hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum;

Brujah Gamers Gorgos Server'ında nihayet hedeflediği pozisyona ulaşmış ve 45 kişilik kadrosuyla serverdaki tüm Asmodian Lejyonları arasında ilk 3'de yeralmayı başarmıştır...

45 kişilik güncel kadromuzla yola devam edip etmeyeceğimizi kısa bir süre sonra (1-2 gün içinde) sizlere duyuracağız...

Hedefimiz konusunda inançla hareket eden tüm Brujah oyuncularına teşekkür ederim...

Tüm Aion oyuncularına başarılar ve iyi oyunlar

Brujah Bridgade General: Yeni bir başlık altında Aion ve Brujah Gamers konusunda yeni kararlarımızı detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız...

Brujah iyi niyet ve oyun oynama bilinciyle çıktığı Aion yolunda, iyi kötü bir şeyler yapmaya çalışmış ve hedeflerini "olabildiğince" gerçekleştirmiştir... Gönül isterdi ki Aion "bizim beklentilerimiz" karşısında daha verimli olabilsin ve bizleri oyunda tutabilsin :( yazık ki böyle olmadı...

Brujah Gamers için "son" MMO Aion, Brujah Gamers Community adı altında oynadığımız son oyun olacak... Belki uzun bir süre sonra (1-2 yıl) çıkacak aklı başında bir MMO'ya kadar Brujah Gamers Community Guild, Legion, Clan, AVA yada her ne isimle anılırsa anılsın Brujah Tag!ı altında birleşmeyecektir. Zamanı geldiğinde zaten Brujah kurucuları ve emektarları olarak sizleri bilgilendiririz...

Bu süreçte şu an oynamakta olduğumuz Aion, Global Agenda, CoD MW2 ve yakında oynamaya başlayacağımız Battlefield Bad Company 2 gibi pek çok oyunda yine birlikteyiz... Brujah Tag'ını kullanmayacak ancak dostlarımızla birlikte oyunlarımızı oynamaya devam edeceğiz :)

Bu anlamda web sitemizi "içerdiği temadan ve Brujah Tag'ından uzaklaştırıp" daha çok "gamers" profiline uygun olarak yeniden yapılandıracağız ki bu muhtemelen başka bir isim altında olacaktır (sizlerle paylaşacağız)

Brujah Gamers'dan tüm oyunculara Sevgiler... Görüşmek üzere
Sosyal ağlarda paylaş

Hedefimiz konusunda inançla hareket eden tüm Brujah oyuncularına teşekkür ederim... Açıkçası Aion'a yönelik herhangi bir hedefimiz artık kalmadı, ancak aklı başında yeni bir MMO gelene kadar bazı arkadaşlarımız Aion'da Brujah Tag'ı ile oynamaya devam edecekler (ben ve ekibimizin yarısı şuan başka oyunlara geçmiş durumdayız) Bu süreç sonunda umuyoruz ki tekrar başka bir MMO'da bir araya geleceğiz

Global Agenda / CoD MW2 / BF Bad Company 2 (SWTOR gelene kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ilk sayfaları biraz okudum, sonlara doğru baydım...

Öncelikle mmo'larda fail türk diye birşey ile bir türk olarak pek karşılaşmıyorum hatta aksine Darkfall gibi hardcore oyunlarda türkler daha çok seviliyorlar. bir finlandiyalı ölünce; reslenir ve gider ağaç keser. bir türk ise ölünce; reslenir ve intikam almaya gider. bunu adamlar gayet iyi çözmüşler bazen çinli muamelesi de yapiyorlar ama faillik yada noobluk bir durum yok.
Hatta age of conanda en kanlı server battlescar'da ki en büyük internasyonel guild Avatar'ın başındada bir türk vardı. Gayet güzel de masterlarına iteat eden yabancıları gördüm.
Yani Fail Türklük , noob türklük bir durum yok.
Bir Türkçe mesajlada bizim online oyunlardaki imajımız sarsılacak değil.

Brujah'a gelincede, her zaman sürekliliği olan, bir seferlik ile yetinmemiş projelere çok saygı duyuyorum. Yazılarını okudum, sitelerini gördüm gerçekten saygın bir topluluk yarattıkları kanaatindeyim. Aion benim tarzım dışında bir oyun, ama ben oynasaydım mesela heralde benide Brujah'da görürdünüz.

Başarılar diliyoruz. Brujah'da oynamayan Türk olupda yabancı guildlerdeki Türk arkadaşlarımızada başarılar diliyorum, sizin misyonunuz Brujah'dan daha zor. Noob türk imajı olduğunu düşünüyorsanız bunu en kolay değiştirebilecek olan yegane sizlersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...