Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalan Rüzgarı

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Abi ne diziydi be... Bitmek bilmedi. Sinir oluyordum zaten, saati başladığı zaman annemden halama, babaannemden ananeme kim varsa televizyon karşısına geçiyordu. Ben de mal gibi izlemeye çalışıyodum, sora sıkılıyordum ya.
Hayatımın en sıkıcı zamanları o Yalan Rüzgarı'nın yayınlandığı saatlerde geçti :)[signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 13 Haziran 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
Anneannemin izlerken televizyona konuşmasını hiç unutmam;
"Hayır hayır onu söyleme onu söyleme! heh söyledi işte görürsün şimdi" falan gibisinden kızardı televizyona..

HAhaha evet ya aynen böyle. Anneannemin ettiği beddualardan o adam nasıl sakat kalmadı onu anlamıyorum ben =)[signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

viktır tanınmışlıkta ceyar ile yarışabilecek tek tv karakteridir herhalde yabancı diziler sözkonusu olunca güzide yurdumuzda.. :-p anneannem "vikdır dik dır" derdi bana ben bişiyle uğraşırken kambur çıkarınca.. :)

bunu izlemeyen anneanne yok herhalde ehehe[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İlk TRT3 deydi hatta aynı saatte Hayat Ağacı vardı lol ilk okul 1 e gidiyordum ve nefret ediyordum halada ediyorum senelerdir aynı müzik kulağımı paslandırdı hatta![signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

yalan rüzgarı tam bir kombinasyondu. dizideki herkes kendi karşı cinsinden herkesle mutlakaaşk yaşadı[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya
Sosyal ağlarda paylaş

valla hayat1m1n en az 7 senesini isgal etmistir. isin komedisi ben 5 yasindayken benim yasimda olan bi kiz vardi annemler teyzemler ananemler izlerken bende onu görüp asik olmustum. dizinin ilerleyen bolumlerinde viktorya idi kiz ben daha ilkokuldayken evlenip bosanmisti. Bide kardesi vardi ben ilkokula basladigimda dogmustu sonra o da evlendi fakat viktor nüm1n viki niki jek eshli fln tanidik karakterler. Tam hatirlamiyorum fakat tusubasa olabilir bir çizgi filmle zamani çakisiodu o yüzden ewde curcuna kopardi. Arada zorla izledigim olmustu. Ama ilkokuldayken mahallede bir arkadasimizi maça çaircaktik o da geldi asaa ama babasindan izin almamiz gerekti. Asha1dan seslendik çocugun annesi ç1kt1 suan babasi gelemez yalan rüzgari izlio demisti tüm mahallenin alay konusu olmustu unutamam bu olayi. Gerçi biz de izliyoduk ama çocugun izlemesi ayri 40 yasindaki adaminki biraz komik oluodu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...