Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Bizim temel yazar olmak istiyomuş, naapsam naapsam diye düşünmüş Orhan Pamuk'tan tavsiye almaya karar vermiş. Orhan Pamuk buna demiş ki : "Temel, bak bizim türklerin çok ilgi duyduğu üç kavram vardır. Birincisi asalet, ikincisi gizem, üçüncüsü de cinsellik. Eğer bunların üçü birden romanında olursa çok başarılı olur çok satarsın."

Temel beğenmiş bu öğüdü, kendini evine kapatıp başlamış yazmaya. 6 ay sonra romanın taslağı hazırmış, Orhan Pamuk'a götürmüş vermiş. "Orhan abi bak roman ortaya çıktı. Adı "Kontesi Kim xxxxx?" Kontes asaleti, kim gizemi, xxxx de cinselliği anlatıyor.."

Orhan Pamuk romanı okumuş baya beğenmiş. "Ama" demiş, "bak bişey söylemeyi unuttum. Bizim halkımız aynı zamanda dinine de çok bağlıdır onla ilgili bişeyler eklemen lazım romanına. O zaman çok başarılı olursun işte." Temel tekrardan evine kapanmış, bi üç ay daha çalıştıktan sonra romanı son halini almış :

Allah Allaah, Kontesi Kim xxxx?
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

bi arkadaşın profil fotoları arasında gördüm facebookta. antalya akdeniz koleji'nden eski bir arkadaş :D
yanındaki kermit mi ya? ahahahaha ben çok benzettim emin olamadım. çirkinlik, acımasız çirkinlik diye de taglamışlar ahahaha gece gece iyi güldüm

nasıl emin olamadın onu anlamadım

bu bakış

bu karizma

tanrımsss
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...