Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

makarnanın üstündeki açık sarımsı olanlar peynir mi? peynirse mikrodalgada biraz ısıtsaydın o tabağı öylece onlar erirdi, daha güzel olurdu.

soldaki zincir ve anahtarlık halkası da ayrı bir hava katmış.

makarna sosuna baharat katmışsın sanırım (katmadıysan çok kötü), biraz daha fazla katabilirdin.

makarnanın üstündekiler ne kadar farklı görünsede turuncu-sarı-yeşil-mor güzel bir renk uyumu oluşturmuyor, lezzet olarak da hoş olcağını düşünmüyorum orada. salata tabağında bekleyebilirlermiş sıralarını.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

makarnanın üstündeki açık sarımsı olanlar peynir mi? peynirse mikrodalgada biraz ısıtsaydın o tabağı öylece onlar erirdi, daha güzel olurdu.

soldaki zincir ve anahtarlık halkası da ayrı bir hava katmış.

makarna sosuna baharat katmışsın sanırım (katmadıysan çok kötü), biraz daha fazla katabilirdin.

makarnanın üstündekiler ne kadar farklı görünsede turuncu-sarı-yeşil-mor güzel bir renk uyumu oluşturmuyor, lezzet olarak da hoş olcağını düşünmüyorum orada. salata tabağında bekleyebilirlermiş sıralarını.

yazık lan çocuk özenmiş yapmış. acımasız, biz sana öyle mi yaptık :)
Sosyal ağlarda paylaş

kıl yok evet, resmin 4mb olması sayesinde baya bir inceledim. ama tezgaha makarnadan veya sostan bir parça düşmüş :(

ayrıca yemek fotoğrafı çekerken tezgah üstünde çekmek yerine kurulmuş bir masa üzerinde düzgün yerleştirip çekerseniz boş tabak bile hoş durabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...