Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid lvl yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

level 9 da nerde kascagımı mı var abi. zaten trialden sonraki ya ilk ya da 2. zone da kasıcan iste. yuruye yuruye git neresi gelirse.
demek istedigim su actıgım her night elf lvl 9-10 da direk sw ye götürdüm ordaki qleri ezberledim nerdeyse darna tarafında mı kasmak mantık lı ki exadorda zibil yeni q var yoksa lvl el verdiginde direk inse girmek mi mantık lı mesela deadminesa lvl kacta girebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

Pyro said:

Bu arada başka topic açmadan ben de birşey danışayım. Bu %20 exp geyigi ile 1 strat runı yaklaşık % kaç getiriyor? Yakınlarda denemiş olan varsa ve bilgi verirse sevinirim.

Demin denedik, %20 exp ile %93.6 geliyor level 47-48 civarında. 40-45 dk sürüyor gerçi.

52,53,48 ve 80 ile girdik biraz önce, %83 geldi. Yine fena değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 48 e kadar feral kastim.. sıkıldım sora.. lvl 80 dk sı olan hep boyle melee karakterlerle oynamıs flaan biri olarak sag click bırak ozelliginden baydıgım icin moonkin specledim.. dual aldım onu da tree specledim.. gittigim her yerde saygı gordum oo moonkin kasıo helal die.. mutluyum ben baya.. suan 77 hala moonkin/resto kasıyorum.. hala da gayet mutluyum xD.. eger spec soruların warsa http://www.wow-pro.com/class_guides/
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kasmayı bilmem de ilvl 200 mavilerle tournament dailylerineki mobları 1 starfire crit'le, bilemedin 1 wrath + 1 starfire ile kesmek çok hoş aksjfha

edit:
@hozceri: Tipini değil de rengini değiştirebiliyosun. Nelf kasıyosan saçının rengini, tauren kasıyosan deri rengini değiştirdikçe ayı ve kedi formlarındaki rengin de değişiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...