Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Espri buldum

SiNKHoLe

Öne çıkan mesajlar

SiNKHoLe said:

Spidee insan agzindan cikan lafa biraz dikkat etmeli. Beim de ilk izlenimim, gercek hayatta arkadas olsak agzini burnunu dagitirdim oldu mesela. Acik acik hakaret etmenin bi anlami yok burda girgir yapiyoruz. Adam ol azcik.

Fede bu forumda senin ciplak resimlerine yer varsa emin ol benim esprilerime de yer vardir.

Hadi daalin simdi.

çok etkilendim kavga cıksın ide sölemiorum ama cidden etkilendim ;) ama fede iidir harikadır onu ayıralım bence dierinden
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

Spidee insan agzindan cikan lafa biraz dikkat etmeli. Beim de ilk izlenimim, gercek hayatta arkadas olsak agzini burnunu dagitirdim oldu mesela. Acik acik hakaret etmenin bi anlami yok burda girgir yapiyoruz. Adam ol azcik.

Ben elimden geldiğince adam olmaya çalışıyorum, sana da aynını temenni ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

Fede bu forumda senin ciplak resimlerine yer varsa emin ol benim esprilerime de yer vardir.

Hadi daalin simdi.

AAHAHAHAHAHAH BEYLER ESPRI YAPTI.
en kaliteli espriydi simdiye kadar, gz.
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

bi kere "adam ol" oyle sagda solda oylesine soylencek bi laf degil.. sen kimsin kimin adamlıgını sorguluyosun.. senin adam olmaktan once daa bi suru primitive yapman gereken seyler war..ayrıca ne bu tehtid gibi "agzını burnunu dagıtırdım" falan.. sen kimsenin agzını burnunu dagıtamazsın oyle klavye uzerinden onun icin boyle salak sacma seyler yazmayı kes.. burası klavye delikanlılıgı yeri degil..

o benim topicim bu benim topicim yok lan git madem notepad e yaz.. public bi ortam burası yazdıkların okunuyo begenilmiyo usteledikce usteliyosun bi de bos bos konusmaya dewam ediyosun.. hayır bi de laf koyan koyana..ya aptalsın anlamıyosu ya da aptala yatıosun..ikisini de hos karsılamıyorum..

bi de fiziksel yasının 14 zeka yasının 3 olduguna inanıyorum.. kkthxby
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...