Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar oyunda kombat sistemi nasıl?Aktif olarak hareketlerimizle dmg nin hepsinden yada bir kısmından kaçma şansımız bulunuyor mu?
Birde real time mevcut mu?Bazı videolarda görüyorum,warrior yada guard. uzun efektli kombo uyguluyor.Conandaki gibi kombo tuşuna bastın,rakip nereye giderse gitsin dmg yer muhabbeti mi var,yoksa geri atılarak yada ne bileyim sağa sola kaçarak kombonun dmgsini azaltma olayı var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

@alkansas
sağa sola zıplayarak dodge yapabiliyorsun gelen saldırıları, bir de ranged saldırılar doğrusal ilerliyor ve mesela eğer ranger'in attığı okun değeceği yerden kaçarsa ok sana çarpmıyor falan,, aktif bir combat sistemi var
Sosyal ağlarda paylaş

aoc'deki gibi kombolar falan denmiş ordan şey yaptım.

çamur atmıyorum ha bu arada. çıkmamış oyunun fanlarından biriyim, bilirsiniz.

dipnot: gw1'e girdim sonunda indirip falan. char açarken prophecies campaign seçebiliyorum ben sadece. ama eskiden oynarken eminim ki böyle karlı bir mekanda Hall of Monuments gibi bir şeyler görmüştüm. yine böyle kış theme'li bir şehir vardı hero'ları aldığım falan. prophecies bitirmediğim için mi açamıyorum? yokhsa eye of the north zaten onun içine mi entegre?
Sosyal ağlarda paylaş

belli sırada tuşa basınca combo olmasından kasıt galiba follow-up skiller. 1 nolu skille bi kere basıyon bişey oluyor, ikinci kez basınca farklı bişey oluyor. Diğer combo muhabbeti belli sıra değilde sanki belli etkinin bulunmasını gerektiriyor. Warrior whirlwind i elementalist wall of fire finisher'ı gibi.

ek. cross-class gerektirmeyen ama yukarıda yazdığım gibi çalışan combolarda var sanırsam. hatta kesin var bi ele videosunda gösteriyodu
Sosyal ağlarda paylaş

1 nolu skillde benim gördüğüm vuruyon sonra weaponun diğer tarafıyla vuruyon falan tarzı bişeydi. Combosal olay seninde dediğin gibi ya finish ya da işte mage hunter ok combosu falan tarzı bişiler.

Bu arada oyun tanıtımında falan hani mage ateş açacak ortaya yok ok atacan fire ok olacak olaylarını hiçbir videoda anlatılırken görmedim ben. Hani vardır belki de anlatan elemanda aha noldu falan diye bir yorumda bulunmadı. Artısı pek yok mu acep
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi yaptığınız combo yok arkadaşlar doğru okuyalım, element uydurmayalım. Gördüğünüz sadece ilk açılan melee skill`inin animasyonu, daha hoş görünsün diye yapmış adamlar ki bunu yukarda söyledik.

Combo olayı sadece cross class skill lerinde var:

http://www.youtube.com/watch?v=t3AnKGEVoak&feature=g-user&context=G26a8acfUCGXQYbcTJ33bVGF1Y_dhqPqEJ8UwVPuMXemTGG4c97iI
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...