Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

evet. şimdilik öyle

Q: What will be the population cap for WvW ?

A: We are still doing tests to see just how far we can push the numbers for WvW. We have pushed over 300 on our last test.

Q: Mike, as to further clarify please, do you mean 300 per server or 300 for each map (1200 max).

A: Each map, and we're doing our best to push that number higher!
Sosyal ağlarda paylaş

olay da şu yani, pek de başka bir seçeneğim yokh.

seneye ya iş sebebiyle, ya yüksek lisans sebebiyle çok geziyor veya başka bir şehre/ülkeye taşınıyor olacağım. masaüstüne bağlı kalırsam koparım bu piyasadan. o yüzden bekliyorum haziran temmuza kadar ki, alabileceğim en sağlam aleti alabileyim gw2/d3 çıkmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

gw2 ve d3 zaten çok yüksek sistem istemeyen oyunlar olacaktır.

blizzard için ne zaman makinayı kastıran oyununu gördük, her zaman herkesin rahatça oynayabileceği şekilde grafikleri ayarlıyorlar.

gw2 için de şuanki makinlerler rahat oynanır demişlerdi son yaptıkları soru cevapta da kendi makineleri ile max seviyelerde 30 fps oynadıklarını söylemişler (tekinde dual core işlemci ve 4 gb ram 570 geforce ekran kartı vardı)

yani ortalamanın üstü alacağın her laptop bu oyunlar için kafi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yani her mmorpg oynanır her bilgisayarda da, mesela rift oynarken, world eventlerde fps'nin 3'e düşmesi durumu sıkıntı yaratıyor.

gw2'nin de buna benzer bir gameplay'i olacağını düşünürsek, ona göre bir makina almak lazım.

zamanı geldiğinde tekrar canlandırırım bu soruyu da, işte geçmiş tecrübelerinden laptop'larda sağlam mmmorpg performansı alan var mı öğreneyim istemiştim. işte ne biliyim Rift, Aion falan oynayıp da bu tarz world eventlerde takılmayan vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun icin laptop'u hicbir zaman tavsiye etmem (arkadasa makinayi alip sik sik gitmiyorsan tabii).

Ekran kartlari, harddiskler vs vs hepsi laptoplar icin ozel uretiliyor ve desktoplara gore daha yavas olmak durumunda kaliyorlar, yani 500$lik desktop ekran kartini 1000$a laptop icin alabilecegini sanmiyorum.

laptopa verecegin parayla saglam bi desktop diz bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

haziran veya temmuz civarında paraya kıyıp sağlam bir laptop alıcam. bundan sonra desktop almıyorum.

o aylarda alıcağım bir laptop ile gw2 oynayabilir miyim sizce?

hayatımda hiç laptop'ım olmadı. laptopta hiç oyun oynamadım.

Ben de bu aralar güzel bi laptop alacağım. Çalıştırması değil de ısınması sorun. Alttan üfüren takınca sorun çözülür mü emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

Oyun icin laptop'u hicbir zaman tavsiye etmem (arkadasa makinayi alip sik sik gitmiyorsan tabii).

Ekran kartlari, harddiskler vs vs hepsi laptoplar icin ozel uretiliyor ve desktoplara gore daha yavas olmak durumunda kaliyorlar, yani 500$lik desktop ekran kartini 1000$a laptop icin alabilecegini sanmiyorum.

laptopa verecegin parayla saglam bi desktop diz bence :)

ssd disk al o zaman? bu sefer de notebook için üretiliyor desktop'a takmak niye demeyin çünkü 2.5" oluyor ssd'ler. artık 2012'de bence laptop desktop karşılaştırması yapmayalım tabii ki daha iyi oyun için desktop fakat yukardaki arkadaşa kesin olarak laptop lazım çünkü gezeceğim demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Oski said:

haziran veya temmuz civarında paraya kıyıp sağlam bir laptop alıcam. bundan sonra desktop almıyorum.

o aylarda alıcağım bir laptop ile gw2 oynayabilir miyim sizce?

hayatımda hiç laptop'ım olmadı. laptopta hiç oyun oynamadım.

Ben de bu aralar güzel bi laptop alacağım. Çalıştırması değil de ısınması sorun. Alttan üfüren takınca sorun çözülür mü emin değilim.
valla uzun süre laptopla oyun oynadım (2 sene öncesine kadar) altına 2 fan üstüste koyuodum. ramleri artırıodum elimden geldiğince her aldığım laptopta (2 senede 1 kesin değişmesi gerekiyo bilgisayarın kaldırmıyor çünkü bi süre sonra) max 2 ayda bir format.

Sonucunda sorun olmuyor ama ciddi bir ücret ayırman gerekiyor adam gibi performans almak için.

ps: laptop'a harcadığım paranın 3 te 1 ine desktopla çok daha yüksek performans alabiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ssd disk al o zaman? bu sefer de notebook için üretiliyor desktop'a takmak niye demeyin çünkü 2.5" oluyor ssd'ler. artık 2012'de bence laptop desktop karşılaştırması yapmayalım tabii ki daha iyi oyun için desktop fakat yukardaki arkadaşa kesin olarak laptop lazım çünkü gezeceğim demiş.

SSD almak desktop icin de gayet mantikli, ozellikle isletim sistemini SSD ustune koyup favori oyunu da gomebilirsen ustune hiz farki dramatik oluyor.

Kalan parcalar icin yine de cozum olmuyor ama cok gezen biri icin zaten cozum kacinilmaz sekilde laptop
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...