Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

mg36 bana m60tan daha iyi geliyo şu an.(en azından peçten sonra) red dot ile kullanıldığında m60 ateş ederken sapıtıyo aim saçma saçma sekiyo yani.mg36 da o yok. Bi de herkes medic falan diyosunuz da, atacama desert ta bildiğin medic aradığım oyunlar oluyor.Herkes mi roketatarcı olur arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an mg36>m60, m60 çok tepiyor ama mg36 pürüzsüz çotaçota tarıyor. Kalabalık maçları bırakıp squadteam matchlere(böyle miydi adı?) giriyorum daha zevkli oluyor, hele grupta biraz aklı çalışan adamlar varsa tadından yenmiyor. Çok kalabalık haritalar resmen eziyet, saçma sapan doğar doğmaz ölüyorsun falan.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

felfecir said:

100 kbps 160-140 falan oluyor. yanlış hatırlamıyosam birisi, bu pingin gidiş geliş olduğunu söylemişti, yani asıl pingim 80

iyi de oyunu gidiş geliş oynuyosun zaten abi

yok yani left 4 dead 2 de öyle değil galiba, ona kıyasla söylemiştim. haklısın yani :D

tüm class ları sırayla oynadım, medic ne kadar op olmuş arkadaş, oynaması çok zevkli hani de...
Sosyal ağlarda paylaş

sniperların silahlarından bahsedilmiş. cidden eksik. medicler daha iyi nişan alıyor reconlardan şerefsizim. "svu" gerçi iyi bir silah reconlarda. silaha alıştıktan sonra tak tuk alabiliyorsun ama benim genelde tercihim "GOL magnum".

abi çoklu rush dan şikayetçi olanlara önerim haritayı iyi kullanmaları. her geçen adamın peşinden koşturmamaları ve açıkta çok dolanmamalarıdır.

rush da zaten atakların yönü fazlasıyla belli oluyor. silahınıza göre konumunuzu alın. uzaklığa göre değil.

mesela ben "SAIGA" semi otomatik pompalı tüfek kullanıyorum. uzaktan geçen çok adam görüyorum ama bırakmak durumunda kalıyorum. ev baskınlarında affım yok ya da haritayı takip edip arkalarından yakaladığımda.

ama diğer arkadaşların dediği gibi de iyi bir squad ınız varsa squad rush da deli level kasabilirsiniz ve baya keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedenle hep hardcore. Sanırım normal sunuculara sadece birkaç el dayanabildim. Vaktinde bana tavsiye etmişlerdi, ben de şimdi hala normal oynayanlar varsa onlara tavsiye ediyorum. hardcore ftw.

Şimdi geriye dönüp baktığımda eskiden oynarken zorlanmamın sebebi haritaları iyi bilmemekmiş. Avucunun içi gibi bilince oyun çok farklı bir hal alıyor.

Sniper silahları gerçekten çok güzel olmuş. SSU, SSV, M95, Gol, M24, hepsi farklı yerde iş yapıyor. Genelde M24 veya Gol kullanıyorum.

Saiga çok deneyimim olmadı. Zaten anladığım kadarıyla öbür pompalılardan daha zor bir silah. Spas kullanıyorum. Hardcore'da yaklaşık 40 metreye kadar tek atışta öldürebiliyor. Orta mesafede herhalde gıdıklıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak abi hardcore oynanır mı.. ne boktan bişey
16 kişilik takımın 8i sniper. Hareket et edebilirsen bakalım.Nooblar yerinden kıpırdamıyo pusmuşlar bi yere sniperla pıt pıt vuruyolar. Oynanır mı öyle ya ne saçma.Ayrıca ne mini map var ne spotting var ne araçlarda health bar var ne ammo göstergesi var ne crosshair var ama noob sniperlar çok..
Hiç tavsiye etmiyorum hiç.Hardcore olmayan serverlarda da gayet vuruyorum yani çatur çutur.Hiç çekilmez hardcore.Tam bebelerin oynadığı bişey olmuş o ne öyle ya herkes pusmuş sniper..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

vericeksin rüzgarı, vericeksin mermiye iltifa kaybetme, abartıcaksın dürbünün titremesini bakalım sniper oluyolarmı hardcore'da.

yarım yamalak oyun yapılırsa, oyun modu yapılırsa böle olur tabi.

fds ben de anlamıyorum şu sniperların aşırı stabil tüfeklerini, havalı tüfekle ayakta 10 metredeki sigara kutusuna nişan alayım desen görüntüye girip çıkıyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...