Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

ahah şaka gibiler ya resmen gerizekalı bu dice. ulan ufak bugları çözmeye çalışcağınıza en büyük fault'u çözseinize, millet hala CTD problemi geçmedi, hala hard reset atmak zorunda kalıyoruz diyor.

Maintanence'de nasıl bu kadar başarısız olunabilir diye ders vermeye çalışıyor sanırım dice.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha oyun içinde bir kere oyun göçtü iki gündür onun dışında bir problemle karşılaşmadım ben. Daha sık olacak olacak diye korkmaya başladım okudukça :P

Dworgian said:

http://img306.yukle.tc/images/7164ctd.JPG

"ctd" diye bulamıosan yukarıdaki gibi aratmak aklına gelmedi mi böyle screen shot alana laf hazırlayana kadar fln?

Boş yazılara boş cevaplar. Neden katkım olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli CTD nedir diye sormamışım ben bir kere sorup geçmişim. Oyun içi bir kısaltma diye düşünüp sorduk düzgünce gereksiz laf sokmaya gerek yok. Gidipte alakasız bir konu açsam "CTD nedir?" diye hakederim ama oyunun kendi forumunda böyle gereksiz çıkışlarla gelmeyin. Google'a CTD yazınca ne çıktığını gösterdim bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

m60 denildiğinin aksine bence kullanması zor.tek + sı başta kötü nişan alsanda 100 mermili oldugundan bol bol tarayabiliyosunuz

assault silahları ve engineer silahları ile medic ateş edemeden birebirde cok rahat alıyosunuz.ztn bfc2 nin olayı dogru zamanda dogru yerde olmak gibi bişi.m60 lada 2-3 kişi aynı anda alması kolay oluyor.kıç kıça gezen squadlara karşı :)

assault un greanade ztn affetmiyor.eng. de bir anda 30 mermi boşaltabiliyorsunuz adam ne oldugunu anlamadan

oyunda en nefret ettiğim class recon herhalde.nefret ettim.12x scope alıp öteki base e geçiyormar m95 galiba onla tek mermide alyorlar aşagı

mortar strike ın allah belasını versin
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Bi adam edemediler oyunu ya. Sağdan soldan rastgele buglar çıkıyo sinir oldum. Az önce de spot etmeme rağmen kimsenin üstünde kırmızı icon gözükmüyodu, adam bi baseden öbürüne M60'la sıkıyo bana, elimde GOL var öldüremedim, o derece.

Ya şimdi ikinciyi bilemem ama o dediğin bana reality serverda oynarken olmuştu. Yanlışlıkla ona girmiş olmayasın? Hiçbir halt gözükmüyor çünkü alışana kadar kafayı yemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...