Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Ben de medic'ten çok zevk almaya başladım. Özellikle squad az çok birlikte hareket ediyorsa harika. Rush haritalarında bir bölgede sıkışmışsak arkada durup güvenli bir yere medkit atıyorum. Düşen olursa hemen depar atıp revive ediyorum. Düşman yerini bildiren olursa da çıkıp bir iki el ateş ediyorum.

Pek adam öldüremediğim için kill/death ratio yüksek olmuyor ama puanlarda en yukarda oluyorum. Millet de mutlu oluyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi ama buna rağmen hala medic oynayan sayısı az gibi çoğu kişi assault alıyor assault daha bi overpowered. yani sonuçta takım arkadaşlarına fayda sağlıyorsun en çok puanı bunların vermesi gerek o yüzden puanlamada problem yok ha belki m60'ın gücü biraz düşürülebilir. Ama medic'in aldığı puanları bide kısarsan zaten az olan medic sayısı iyice düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece m60 op abi ya. o ilk silah hele tam bir işkence. 50 kurşun sıkıyosun adamın üstüne 4 tanesi vuruyor 5.yi vurmadan ölmüyor, red dot gelene kadar zaten nişan almak işkence hiçbirşey gözükmüyor kendi nişangahından. m24'tü sanırım onun adı. m24'ü geçene kadar işkence medic.
Sosyal ağlarda paylaş

Revive edince kill vermiyor ki? İyi puan alıyosun ama K/D yine sürünüyor.

Server browser'da ping'leri göremeyenler için:
Oyunu çalıştırırken kısayola ya da exe'ye sağ tıklayıp "run as administrator" deyin. Steam kullananlar için bir iki extra adım varmış ama google'dan bakarsınız.

Server browser'da listenin gelmesi dakkalar sürüyorsa:
Filtredeki bütün kutulara tik koyun. Harita modunu da keyfinize göre seçin (rush ya da conquest mesela). Sonra refresh yapınca 5-10 saniye falan sürüyor anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...