Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Bi de oyuna ilk girdiğinde takım değiştiremezsin olayı da rezil, karşı taraf 5-6 kişi diosun tüm squad karşıya geçelim, tıklıosun bu kadar çabuk takım değiştiremezsin.

Bi oyunda Defender'dık, 25 kişi flnz karşı takıma geçemedik neredeyse oyun bitene kadar, en son admin kickledi tekrar girdiğimizde karşı takımda başlayabildik
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

ben de lagdan dolayı bunalıma giricem
400 ün altını görmedim adam gibi
OOOF OF
bi de pc lag mıdır net lag mıdır hala çözemedim
400ms gibi görünmüyo cunku pek daha fazla

Oyunda bi problem var, bendede 400 den asagi gozukmuyor ama o kadar ping olsa kesin fark ederdim.

400+ ali sami yani
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 3 metrede gayet de hasar alıyolar splash'ten (sıkısınca yaptıgımdan biliyorum yani eheh). Özellikle noob tube'culara yapmayı çok seviyorum, kesinlikle hakediyorlar bence (onlara splash de yok). Oturdugu yerden 40mm spamlarken, bam altında roket patlayınca kalıyolar böyle.

Gerci bina icinde RPG kullanmak, 1e1de değilsen, ölüm fermanı imzalamak gibi bişey. İlk adamı harcadıktan sonra kalan 20% healthin ve bos roketatarın ile ikinci adamla burun buruna geliyorsun :) İyi oyuncu o ilk roketi de attırmıyor ama genelde, yada ıskalattırabiliyor. Ateş altındayken roketatarı sallaması çok kolay değil çünkü. Pusuya düşmeyecen, tersine düşürmeye çalışacan bina içinde. Tek köşede durup da saydırmayacan, hareket edecen. Ayagına atamazsa zaten ilk seferde yüksek ihtimalle roketten canlı çıkarsın. İyi assault ve engineerlar hareket ederek ateş etmeye alışkın olduklarından, roketi ıskallatırabiliyorlar bazen. Ancak çoğu medic oturup da saydırmaya alışkın olduğundan RPG çok ters kaçıyor onlara.

Başka bir taktik de engineer'ın elinde RPG varsa, gerçekten dibine girmek. Kendini öldürmeyek şekilde atması çok zor oluyor o zaman, haliyle SMGye geçmek zorunda kalıyor.

Ancak iyi mühendis binaya RPG ile girmez. Alır uzisini UMP-45'ini, Saigo'sunu, shotgun ve SMGler yakın mesafede çok etkili çünkü. Roket tek kullanımlık silah, ve de kısa mesafede harcayıp üstüne splash yemek pek akıl karı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 40mm'leri direk quake, tf2 mantığıyla oynuyorlar ya adam hobarey atlıyo havada çakıyo 40 mm'yi falan. yeter ya vallahi gına geldi. eski bf oyunlarında yoktu böyle şeyler abi bikere roketatarın splash damage'i yoktu, direk üstüne atarsan ölüyordu anca, 40mm'de etkiliydi ama bu kadar da değildi abi.
Sosyal ağlarda paylaş

RPG'de öyle zaten, pek splash yok. Carl Gustav çok fena ama ona katılıyorum eheh. Ama onu da kısa mesafede kullanması kolay değil, bir de anti-tank'tan vazgeçmiş oluyorsunuz. 40mm'lere denecek bişey yok zira line of sight'a girip kendini riske atmaya bile gerek yok, adam tepe arkasından bile lap diye atabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bırak ölsünler reslersin :P bide hızlı kosmanı saglayan bi perk var onu al geberen herkesi resle. kendi squaddakilere öncelik ver çatısma olan yerlere medkit atıp devam et. medic çok rahat xp toplayabilir. sadece yerinde durmaman lazım o kadar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Tek dolaşma, yanında birileri de olsun. Çatışmaya önden gitme, adam vurmaktansa reslemeye önem ver, efenime söliyim defender'san mesela güzel bi yerde savunma kuruluysa damla yanlarına ayrılma inanılmaz exp toplanıo öyle, böyle duman fln görürsen atla araya adamları resleyip kaç :D

kısacası adam vurmaktansa medkit ve res için dolaşınca daha çok puan geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Dworgian said:

Abi medic oynamayı beceremiorum. Ya ölüorum ya da iyileştiriceğim insanlar yanımda durmuo attığım kutuları es geçip gidip ölüolar öfffffffff

bi fikir verin be!

Defansta medikten aldığın puanla oyun birincisi olursun rahat bir şekilde.Sürekli yanında birileri ölüp duruyor reslemeye önem ver iyileştirmeye değil, resleyince 50 puan iyileştirince 10 puan bırak ölmelerini bekle. =) Çatışma ortasında kalma kendi squadını reslemeye öncelik ver 70 puan alırsın.Medic perklerim bütün perklerden önce açıldı hemde silahımı hiç kullanmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dacop said:

bırak ölsünler reslersin :P bide hızlı kosmanı saglayan bi perk var onu al geberen herkesi resle. kendi squaddakilere öncelik ver çatısma olan yerlere medkit atıp devam et. medic çok rahat xp toplayabilir. sadece yerinde durmaman lazım o kadar :P

reslicek itemım yok şu an pöffff =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...