Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Hiç oynayamıyosun değil ya. Sorun her zaman var değil zaten. Giriyosun bi şekilde oyuna. Disconnect yesen bile yine giriyosun falan. Oynanış değer.
Patch falan çıkmadı henüz, oyun çıkalı da 2 hafta olmadı daha zaten, biraz sabretmek lazım bütün bugları temizlemek için uğraşıyolardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Chemical said:

dx 9 üstü desteklemeyen kartlar daha hızlı load ediyor, bu yüzden de ilk tankları alanlar genelde nooblar oluyor

noob = dx9 lu adam mı yani = bilgisyara daha az para dökmüş olan mı?

lol r u funny?

oyundaki insanların yarısı avrupadan amerikadan bilgisayar parçası almamalarının genelde nedeni ya fakir olmaları ya çocuk olmaları ya da oyunları umursamamaları zaten yurtdışı diyince ekonomik durum bi düzeliyor, sonuç olarak tanklara binenlerin çoğu eöaöeöaea tankım var diye karşı base'e dalıyor dümdüz gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

MadOrca said:

multi oynarken hala problem yaşanıyor mu? (pc)
bos yere para harcamıyalım eğer oynanamıyorsa, herkes bağlantı problemleri yaşadığını yazmış forumlara, durum nedir?

oyunda oyunu etkileyecek ciddi bir sorun yok hatta ben hiç bir sorunla karşılaşmadım release den beri. sorunu olanların hepsinin bireysel sorunları onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi medic inanilmaz eglenceli
er ryan'i kurtarmaktaki medic gibi hissediyorum kendimi sfdsf
bi de guzel bi squadimiz var, medic assault recon engineer seklinde, sirtimiz yere gelmiyo lan, turklerin gucunu dunyaya gosteriyoruz haha. rush oynuyoruz hep.

inanilmaz bi oyun olmus, asil tadi takim oyunuyla almaya basladim. ve isin komik tarafi full takim oyunu oynadigim son 4 oyunun 3 unde best playerdim hehe, medic bonuslari efsane direk
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Bugun oyun 3 kere kitlendi deli oldum. 2 kere oyun esnasinda, 1 kere de oyun kitlendikten sonra cold reset attim tekrar girdim, ve menude tekrar kitlendi. Oyundan sogudum.

simdi 4. defa oldu bu olay. ama bu sefer windowsa donebildim. nedir bu ya, bugunku patchle basladi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Sereglin said:

Bugun oyun 3 kere kitlendi deli oldum. 2 kere oyun esnasinda, 1 kere de oyun kitlendikten sonra cold reset attim tekrar girdim, ve menude tekrar kitlendi. Oyundan sogudum.

simdi 4. defa oldu bu olay. ama bu sefer windowsa donebildim. nedir bu ya, bugunku patchle basladi resmen.

bug o, veya onun gibi birşey. Oyun çıktığından beri var, dice'da düzeltmek için kılını kıpırdatmıyor. ea'nın co.uk forumlarında bile binlerce adam post attı, hala bi gelişme yok, düzeltmiyeceklerde heralde yakın bir zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...