Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

windows 7 64bit kullanip punkbuster sorunu yasamayan var mi aranizda?

Win7 64-bit, valla sırun yaşamıyorum en azından oyundan falan bir kere düştüm o kadar. Evenbalance'dan son pbsetup'ı indirdim, kurdum düzgün çalıştı. Steam versiyonu için.

Öte yandan, engineer alıp da sotelenenlerin kafasına roket sallamak ne zevkliymis arkadas :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk mesajımda yüzdeler vermiştim oyuncu-class dağılımı için.
Onu şey diye değiştirim ben, %70 recon, %7 assault, %7 medic, %6 engineer.

Edit: Dur lan post anlamzsız oldu.
Rush haritada attacker oynarken, 16 kişilik takımının 11'inin recon olması cehennem azabı direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Rush haritada attacker oynarken, 16 kişilik takımının 11'inin recon olması cehennem azabı direk.

bugun 2 3 kişi harici herkes recondu baktılar eziet admin coğunu kickledi işin komik tarafı adminde recondu :d

Edit: arkadaşlar vent serverimiz yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

İlk mesajımda yüzdeler vermiştim oyuncu-class dağılımı için.
Onu şey diye değiştirim ben, %70 recon, %7 assault, %7 medic, %6 engineer.

allahtan o %70 in %60 i tirt ta anca mortar atabiliyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

AHAH öyle ama hakikaten. Onu da tutturabilirlerse. FF açık bi rush serverında attack yaparken adamın biri kafama mortar yağdırmıştı. Hatta adam bneim squaddaydı, dibinde respawn oldum kafama sıktı.

Ama bana bi mouse lazım ya. Elimi 1mm oynatıyorum, crosshair 10 piksel oynuyo ekranda. Fazla perk alamadığım için M24 ile takılıyorum halen, tek atabilmek için headshot falan atmam gerekiyo. Yerçekiminin etkisinin hissedileceği uzaklıklarda işkence çekiyorum şimdiki mouse yüzünden :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ozaman sana kötü haber , eğer hardcore oynamıyorsan head dışında tekte adam alabılen sniper yok ( stopping power perki ile dahi - barrett [m95] alsan bile ).youtube da guzel sniper videoları var biraz izle uzak mesafe atışlarını sonra elin alışır direk . ayrıca şöyleki sana tavsiyem dpi ı deişebilen bi mouse alman , ben oynarken close combat mı takılıcam hop 800 dpi , snipermı hop 400 dpi , rahat oluyor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

SLM GUNLUQUE.
Dun hayatimin fail'ini yasadim diyebilirim rahatlikla. Su karli, gece yarisi ruslarin parasut ile spawn oldugu rush haritasindayiz. 2-3 katli bi tahta evin catisindayiz, 3 kisiyiz, bizim elemanlardan biri grenade launcher ile etrafa saydiriyor. Bina zaten yikildi yikilacak, pert, dayi asagidaki adamlardan birine GL saydirayim derken son kalan yamuk kirise GL patlatti, 3 kisi aglaya aglaya enkaz altinda kaldik geberdik.

=(
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

o nelson bay sanırım son dönemlerde yapılmış en kötü map ...

karanlıktan ne adam seçebiliyorsun ne de adam gibi siper alabileceğin bir yer var. Attackers'in komple mal olmadığı bir durum haricinde defenders'in kazanma ihtimali yok o mapte ...

var abi hemde öyle bi varki :D sadece insanlar defend yapmanın mentalitesini tam kavrayabılmiş deiller , defans yapmak sadece Com-center i korumak degil burda, adamlari olabildigince cok oldurup ticketlarını bitirmek = ofansif defans = ileri hatta defans , arkaya sarkan 2 3 kişi içinde full geride kalıcak bi kaç tip okadar.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

DarKRideR said:

o nelson bay sanırım son dönemlerde yapılmış en kötü map ...

karanlıktan ne adam seçebiliyorsun ne de adam gibi siper alabileceğin bir yer var. Attackers'in komple mal olmadığı bir durum haricinde defenders'in kazanma ihtimali yok o mapte ...

var abi hemde öyle bi varki :D sadece insanlar defend yapmanın mentalitesini tam kavrayabılmiş deiller , defans yapmak sadece Com-center i korumak degil burda, adamlari olabildigince cok oldurup ticketlarını bitirmek = ofansif defans = ileri hatta defans , arkaya sarkan 2 3 kişi içinde full geride kalıcak bi kaç tip okadar.

abi yok, şöyle diyeyim öyle bir takımdaydım ki valparaiso'da ilk Com-Center'ları bile vermeden kazandık, yine attack'tayken açık ara kazandık falan, ama aynı adamlara karşı nelson bay'de çok pis kaybettik. Üstne üstlük biz atak yaparken aynı şekilde fark attık :)

Karanlık, karambol, siper alacak yer yok. Konsolda oynuyorum birde ben işte yani ne demek, analog ile en iyi aim'i alan adamlar frag kasıyor o kadar, mapin başka bir olayı yok ...
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

sana tavsiyem dpi ı deişebilen bi mouse alman , ben oynarken close combat mı takılıcam hop 800 dpi , snipermı hop 400 dpi , rahat oluyor yani :)

evet, benim g5 de de 3 tane ayar var, devamli degistiriyorum, mecbursun baska yolu yok. yeri geldi mi cok hizli hareket eden, sniper a gectigimde cok yavas hareket eden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...