Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

abi punkbuster sorunlari yuzunden oynayamiyorum, her seferinde servisleri unistall / install edip tekrar restart atmam gerekiyor.

herseyi update falan da ettim, hatta 64 bit oldugum icin sysWOW64 teki pb dosyalarini system32 'ye de attim ama nafile.

aglicam ya :( 1 saat falan max oynadiktan sonra dusuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada turk serveri olmamasi cok komik, lakin Suudi Arabistan serveri var, 30 pingle oynuyorum ve oyun cok guzelmis aslinda

30 pinge ragmen de olup duruyorum, bildigin basarisizim bu oyunda. Ulan adami gorene kadar oluyoruz ne is anlamadim... neyse neticede punkbuster sorunlarim devam ediyor ariza oldum kafayi yicem.

windows 7 64bit kullanip punkbuster sorunu yasamayan var mi aranizda?

bi de assaultla nasil adam vuruyorsunuz abi, ilk bastaki tufegi kullaniyorum, inanilmaz kotu yani, iron sight var zaten asiri kotu bi de az az atmama ragmen asiri sorunlu, adam vurmak imkansiz. sightsiz zaten imkansiz.

napiyorsunuz, nasil adam vuruyporsunuz imdat ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

bi de assaultla nasil adam vuruyorsunuz abi, ilk bastaki tufegi kullaniyorum, inanilmaz kotu yani, iron sight var zaten asiri kotu bi de az az atmama ragmen asiri sorunlu, adam vurmak imkansiz. sightsiz zaten imkansiz.

assaultu salla medic al, hayvan ölüsü gibi kökle heavy machine gunla :D
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

Azmodai said:

o da tüf tüf gibi, 30-40 mermi boşaltıyorsun kökleyerek kullanırsan adam öldürmek için

bi de oha :)

Since launch a week ago, BFBC2 has already put EA servers through the following stress:

* The 4 different soldier types have gathered a score of more than 34 Billion.
* There's been more than 400M kills made.
* 1.3M roadkills
* Squads and Teams have assisted each other to 6.2 Billion points.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

ucunbiri said:

Azmodai said:

o da tüf tüf gibi, 30-40 mermi boşaltıyorsun kökleyerek kullanırsan adam öldürmek için

bi de oha :)

Since launch a week ago, BFBC2 has already put EA servers through the following stress:

* The 4 different soldier types have gathered a score of more than 34 Billion.
* There's been more than 400M kills made.
* 1.3M roadkills
* Squads and Teams have assisted each other to 6.2 Billion points.

birde bazı medicler medpack atıyrolar diplerine onun üstünde sağa sola ateş ediyorlar, onları vurmak asıl ölüm
Sosyal ağlarda paylaş

ya hardcore iyi bişeyde, takım iyi olursa oynanır. Yoksa bıktırıyor

Abi ne zaman girsem hardcore server'a, takımın yarısından çoğu recon alıyor pusuyor. Ne ilerleme var ne bişi, 3 kişi yırtınıo bişiler yapmak için reconlar bi yere pusmuş ona buna sallıo, ne takım oyunu kalıo ne bişi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...