Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

bugün bakırköy capacity'deki electro world'te buldum. fiyatı 60 lira direk indirdim cebe yıh yıh bu akşam olmadı yarın oyundayım.

Kutulu almak isteyenler için; electro world'te hala 1-2 kopya var. acele edin derim.

Birde kafama takılan birşey var. oyunun kutusundaki resimde, helikopterin üstünde KleanupGuy, arkada sağdaki askerin üstünde oGvDo, sağdaki tankın üstünde LTwin, soldaki helikopterin üstünde Demize99, soldaki tankın üstüünde de Bazajaytee yazıyor ne lan bunlar DICE yetkililerinin in game soldierları mı ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

DarKRideR said:

konsolda oynayan var mı ?

halen karar veremedim çünkü pc'ye mi alayım konsola mı alayım diye
xboxta oynuyorum ben, memnunum gayet. pc'de oynayan sefiller ayni mw2'deki gibi bunda da her iki gunun birinde baglanmiyo bu zart zurt qq su yaparken sen 2 tikla, bilg basinda belini bukmeden dev ekranda oynuyosun falan zevkli oluyo.

Ahahahah ilke hala ne diyorsun bebeğim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

işte geriye bir tek headset almak kaldı. gerçi maaşımı aldığım için problem değil :)

birde şimdi oyunu kurdumda online authentication var disc authentication var. Online için "10 farklı makinaya kurabilirsin" diyor. nasıl oluyor bu, online seçersem oyunu 10 kere kurma hakkım mı var ne demek lan bu meh
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Oyunu Ea account'una bağlamıyor musun? Yani istediğin kadar yükle sil önemli olmaması lazım sanki, ama bilemedim ..

Vatan bilgisayar Stokta Bulunduğu Mağazalar: Topkapı, Antalya, İnternet
Yok artık, Antalya'ya bile gitmiş Ankara'da yok

i. melih yasaklamıştır sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

DarKRideR said:

konsolda oynayan var mı ?

halen karar veremedim çünkü pc'ye mi alayım konsola mı alayım diye
xboxta oynuyorum ben, memnunum gayet. pc'de oynayan sefiller ayni mw2'deki gibi bunda da her iki gunun birinde baglanmiyo bu zart zurt qq su yaparken sen 2 tikla, bilg basinda belini bukmeden dev ekranda oynuyosun falan zevkli oluyo.

çabuk bağlanıyon da oyadığın oyun special olympics gibi.
coystikle nişan almaya çalışan tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

abiii izmir balçova kipa da mediamarkt'ta kipa'da ve bestbuy'da yok ya...
nası iş anlamadım, işin ilginçi çalışanların böyle bi oyundan haberi de yok, bestbuydaki gitti bf1 verdi bana sfdsdf
benim yerime öyle gerizekalıları aldılar ya bestbuy'a anlamıyorum.!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...