Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

garip oldum.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

kime aldığının nası önemi yok kime aldığının önemi yoksa alma gül niye alıyonuz o zaman dfgddfdgfgdf

erkeğin erkeğe gül vermesi çok garip bence de

çünkü gül bir erkeği bir kızı etkilediği kadar etkilemez. Gül gibi güzel kokan çiçekleri sevenler kızlardır. erkekler gülleri sevdiklerinden dolayı değil kızları mutlu etmek için gül alır.

iki tane sakallı kıllı erkeğin birbirine gül alması bence yeterince garipsenecek bişe.

hadi devir değişiyor gay ilişkileri her geçen yıl daha az garipseniyor ama

iki erkeğin gül alması garip olmayacaksa bence bir erkeğin bacaklarına ağda yapıp etek giymesi hatta sütyen filan takması da normal karşılanmalı

kızlar ile erkeklerin arasında çevrelerine bakışlarında fark vardır, bu fark kabul edildiğinde zaten sorunu anlarsınız. cinsellik olarak değil diğer davranışlar açısından bakıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta size cinsellik değil normal davranış olarak o ve benzeri olayların neden garipsendiğini şöyle açıklayayım

erkek-kadın iki cinsiyet var

erkek olan birisi "ben bu cinsiyetleri kabul etmiyorum" diyor ve gay olduğunu savunuyor diyelim

sonra kadın gibi davranmaya başlıyor.

bu da kadın cinsiyetini kabul ettiğini anlamına geliyor

bu da erkek-kadın cinsiyet ayrımının 3. bir cinsiyet çıkmaması için yeterli olduğunu gösteriyor
Sosyal ağlarda paylaş

valla filipinlerdeki kız arkadaşımın abisi ladyboy bütün ailesi kızları gibi seviyor, erkek arkadaşı filan var ailecek görüşüyorlar..

bana da ilk garip gelmişti, niye dışlamıyorlar neden evlatlıkdan red etmiyorlar filan diye salak salak düşünmüştüm, sonradan tam tersini düşündüm..

kim neyi nasıl istiyorsa öyle yaşasın..

böyle olayların hep tersini düşünmüşümdür, mesela gay'lar tepki gösterse HETEROSEXÜELLERE HAYIR!! yürüyüşü yapsa.. kendi aralarında "sen heterosexüelmisin lan!" diye kavga etseler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Erkekler kızlara, kızlar erkeklere ilgi duyar.
Bazı erkekler diğer erkeklere, bazı kızlar diğer kızlara veya daha da karışık şekilde ikisine birden ilgi duyabilirler. Siz duymuyor olabilirsiniz, ben de duymuyorum mesela, ama bu duyan kişileri komik bulmamızı, onlarla dalga geçmemizi, onlara ibne vb. şekillerde hakaret etmemizi gerektirmiyor.
Kıçlarına kendilerine zarar verecek şeyler sokup bunu iyi bulmamızı da gerektirmiyor. Sizin için gerektiriyorsa, bu tarz kötü niyetleriniz varsa buraya yazmayın.
Boku çıkacağı kadar çıkmış, daha da çıkacağı için kitliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...