Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Law Abiding Citizen (2009)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

ya filmin en baş sahnesine uyuz oldum.o tarz sahnelerden nefret ediyorum.hep böyle bi ulan başımıza gelse naparız diye düşünesim geliyor sinirleniyorum

ya bide adamın gozunun onunde karısının donunu sıyırdı ya.orda kapatcaktım filmi ama neyse izledim

güzel filmdi.ama ne bilim tünel münel hayırdır demezler mi adama ya.scofieldın daha vahşisini izledik.az bile yaptı.uçursaydı alayını havaya.ama ben daha güzel bi final beklerdim.ne bilim bombayla binayı patlamayıp yangın alarmını devreye sokup ıslatsaydı başkanları falan.tabi bomba patlatcagını düşünen jamie de sıksaydı kafasına.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Filmi isminden dolayı izlemiyordum. aklıma hep abidin abidin geliyordu gülüyordum. Demin izledim nutkum tutuldu. Sonunu bende beğenmedim ama yönteme +rep diyorum. feci birşeymiş o.

3 leme bile olurmuş bu filmden. hatta prequel yapılabilir. clyde'ın bu olaylardan önce ne yaptığıyla ilgili. izleyenler anlar dediğimi. çokta güzel bağlanır bu konuya.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

bence tam istediği gibi oldu son.

nick ders aldı. yasaları hiçe sayarak bi suçluya cezasını çektirdi. terfi de almıştı zaten. en yukardaki adam o. bundan sonra bu yaşadıkları doğrultusunda işler yapıcak. bence istediğini elde etti eleman.

Katılıyorum bir testere serisine bile dönebilir film her an :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Dvdsi çıkmış. İnanılmaz başarılı film, cidden trilogy falan olmalıydı.

Ayrıca türkiyede bizim birkaç salak yerli yapımla aynı hafta vizyona girip 1-2 hafta içinde de sessiz sedasız çıktığından; etrafınızdakilerin vakit öldürmek için oturup ortalama bir amerikan filmi beklerken dört köşe olarak "bundan sonra filmleri rikkie seçiyor" edalarıyla kalkmaları dvdnin extra seçenekleri arasında sdf :p

Son sahne epicti be abi, yapmayın etmeyin dicem de ben de zamanında sonu beğenmemiştim, şimdi filmi başa sona alarak sindire sindire izleyince..

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...