Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Beyler gldm.Fake dienlere oha diorm bu kadar mı sıkabilecem
annatıorm olayı

okuldan elemanları aradım arabyla gittik toplam 4 kisiyiz.Bu salak bebede oturmus dayı gibi beni beklio yanında da 2 tane hanzo.Kücümsemiorm ama böyle dogulu bi tip hareketler fln oturus beni benden aldı.Benim telefonumu vermis gerizekalı karı beni aradı bekliyorm dedi artis artis.Bilenler bilir bahçelide kösede last stop ın yanında bi cafe var orda bizim elemanlar arabayla bekledi.Neyse içeri girdim oturdum 3 tane hanzo karsımda s.kck gibi bakıo.Bu herifte hatunun anlattıgı her seyi sölüo bana sok oldm anlatırken bi insan bu kadar nasıl sıkabilir die.Hayır slak karı bana anlatsa yalan söylediği şeyleri ona göre davranırım.Herifin tavırlar sert sert böyle delikanlı sözüm ona.Hatunun söylediği şeyleri söylp, teyit etmek istiodu benden.Bende sıkamadım daha fazla ama söylemedim yattıgımızıda.Elemanda anlamıs zaten salak değil ya!

Bak kardeşim ben bu kızla evlilik planları yaptım vs girio damardan byle bir sey yaptıysanız söyleyin ona göre davrnym dio ama dalacaklar yani bana hissettim.Kızı aradı gelmesini istedi bide hoparlorden verio sesi onuda anlayamadım neden yaptıgını.Kız ağlayarak gelemem fln dio neyse bu delikanlı bana eski hikayelerini anlatıo bizim okuldayms fln wcde sunu icerdik fln anlatmaya basladı.Bunları anlattı bölüm fln ne knstk orda tanıdıklarımız var fln diip gözdağı verio bana akıllı insan.Biraz böyle sesini yükseltti, delikanlı tavırlar fln çağrı attım bizimkiler geldi ama tesadüf gibi yaptık.Neyse hemen 2 3 masa öteye oturdular onlarda bizi dinlio.Herif iice sesini yükseltti konusuo vs.20 yasında bebesin senle urascak halim fln yok demeye basladı tepem attı arklarda yanımda nasıl olsa.Burda sana bir sey yapcak halim yok vs dedi.Kızla her türlü alakanı kes bi dahada konusmucaksn onla lan it fln dio Bende dayak yemeliem die pek bir sey demedim.ztn kızıda her bi boktan sildim.Neyse bunlar artis artis yol aldı bizde oturduk 1 saat daha geldm.

Ama olay kapanmadı gibi bi yerde daha karsıma cıkcak bu herif
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ben şeyi anlamıyorum adam senle ne uğraşıyo ki ırzına mı geçtin kızın?hayır.
ee daha ne o zaman gitsin kızla ilişkisini kessin ya da birşey dicekse ona desin.
sen de tırsıp durmasana,kızı da koruma.ne gerizekalı kızmış o da her haltı sana atmış.
Ya eleman sey dio ben bi kızın elini tutarsam evlenirim onla fln.Konsmalar hep bu yönde ne anlatıcam ki ben bu herife yapcak bsy yok yani.Bu salak karıda nasıl böle bi herifle cıkar beynim basmıo.
Sosyal ağlarda paylaş

Chewy said:

Ailemde tatile gidince bi gün bize geldi ve malum olay oldu ikimizde anlamadık nasıl oldugunu kafamız iyiydi.

bu ırza geçmek değil.
içmeseymiş kız o kadar o zaman.durcağı yeri bilseymiş.
zor kullanma olmadığına göre(varsa bilemem) isteğiyle birlikte olmuşlar işte.
çocukta suç yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...