Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

topicin ortalarında, "gitme dayak yersin", "sakın gitme", "kötü olur","hayatının hatası", "dövülceksin", "pataklayacaklar" gibi KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞU RUHUNDA mesaj atan bazı arkadaşlar gördüm.
ULAN HİÇ Mİ ERKEKLİK YOK SİZDE, BİR MİLİM SAKAL VARSA, MIKE TYSON CAGIRSA GIDECEKSIN, MEVZU DERINSE YOLLAR UZUN DEMIYECEKSIN.
KADERDEN KACILMAZ, ALIN YAZIN NEYSE ODUR.
HA DAYAK MI YIYECEKSIN, ADAM GIBI KAVGANI EDERSIN, DELIKANLILIGA YAKISIR SEKILDE.
KINIYORUM KIZ COCUKLARI KIVAMINDAKI MUHALLEBI BEBELERINI.
Sosyal ağlarda paylaş

Nakamura said:

yok yahu, kavga etmem onunla.. Nede olsa bu mevsim midyelerin üreme mevsimi. Testesteron fazlalığı olsa gerek çocuun..

kompleksli misiniz nesiniz ya... ilk kurşunu atıp sonra kavgaya tenezzül etmem demek, kavga etmem derken bile kaşınmak nedir yani? kavga istemeyen varsın gitsin yoluna, yok midye gereksizsin,yok midye yaz günü gitmiyorsun diye merak etmediğim bilgiler vermesin bana sanki kendi çok gerekliymiş gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

kavga çözüm değil fistancım
kız için hele hiç denilecek kadar gereksiz bişey

KAVGA ÇÖZÜM DEMEDİM Kİ?
Kavganın olacağı bile belli değil. belki adam gibi konuşup halledecekler.
Ama dayak yerim, kavga çıkar diye gitmemezlik olmaz. yakışmaz erkek adama.
yarın bir gün cocugun olacak, torunun olacak. onlara nasıl erkeklik dersi vereceksin.Cemil İpekçi gibi mi takılacaksın. ADGADFADSF
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

DOSTUM ALIN YAZISI.
BIÇAK OLUR, KILIÇ OLUR, SİLAH OLUR.

GEREKİRSE TEK YUMRUK SALLARSIN AMA SALLARSIN... O BOŞA SALLADIĞIN YUMRUK GELECEK NESİLLERE BİR DERS OLUR.
BENİM DEDEM İŞTE BURDA SİLAHLI 3 KİŞİNİN ARASINA TEK YUMRUĞUYLA GİRMİŞ, NAMUSU, ŞEREFİ İÇİN DİYECEK TORUN...

mesaimin sonunda istedigim mesaji gordum. ben kaciyorum artik, son sozum chewy merictir bu olayda fakedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...