Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

Llama said:

kavga çözüm değil fistancım
kız için hele hiç denilecek kadar gereksiz bişey

KAVGA ÇÖZÜM DEMEDİM Kİ?
Kavganın olacağı bile belli değil. belki adam gibi konuşup halledecekler.
Ama dayak yerim, kavga çıkar diye gitmemezlik olmaz. yakışmaz erkek adama.
yarın bir gün cocugun olacak, torunun olacak. onlara nasıl erkeklik dersi vereceksin.Cemil İpekçi gibi mi takılacaksın. ADGADFADSF

Yalnız böyle bir durumda adamın ayağına gidip konuşmak ERKEKLİK değildir zaten. ERKEKİM ben, DELİKANLIYIM diye iddia eden adam bi anlıktı, kafa güzeldi deyip de bir kızla yatmaz, hele hele ertesi günlerde gidip yeni ayrıldığı sevgilisi ile barışacak ve biriyle yattım deyip marifetmiş gibi karşıdakinin de başına bela açacak karaktersizlikte bir kız ile takılmak meselesi var ise erkeklikten zaten bahsedilemez. Asıl bu yakışmaz erkek adama. Bi kere 33 yaşındaki adam nere 21-22 yaşındaki eleman nere. Ortada ne kadar eşit bi "kapışma" olacak, hadi adam silah, bıçak çıkardı sokuverdi konuşacağım ayağına boş bi anını yakaladı. Bu mu delikanlılık. Fistan gibi erkek olacağınıza bazıları sizin için "KARI mısın olm" dese de sallamayın ki doğal seleksiyon sürecinde yaşamdan elenmeyin. O yüzden geçiniz bunları. Erkeklikle beyinsizliği karıştırmamak lazım.

Adamın yanına filan da gitme diyorum elemana. Sen burada haklı tarafta da değilsin ki, karşıdaki senin sevgilinle yatmış olsa içinde bi sinir olur, bi kin olur anlarım ama sen ortada kalmışsın, haklı desem değil, haksız desem kasıtlı bir suç yok, şeyinin keyfine gitmişsin pervasızca başına iş almışsın ne kadar suçlusun haksızsın direk denilmez bilemem ama haklı olmadığın da kesin. İlla bi mesele olacaksa sen çevrenin olduğu bi yere çağır adamı diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi okudum konunun devamını fark etmemişim ama baya da uzamış konu. buluşmaya gitmiş. biri de merak edip mekana gitmiş sanırım burdan. bir şey yoktu demiş. İyi de kavga mavga çıktıysa saatler sürmez ki. 2 dklık işi var. Bir de 3'e 1. Adamlar paketleyip direk bi arabaya bindirmiş filan da olabilir tanıdık mekansa hele. al işte 20-30 sn. Neyse eleman gelip yazarsa durumu anlatır. Yok yazamazsa hastane veya morg.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...